kleopatra - en to uz@cyrillic translation catalogue (9 entries)

en: Current Maintainer
uz@cyrillic: Жорий таъминловчи

en: Former Maintainer
uz@cyrillic: Олдинги таъминловчи

en: Original Author
uz@cyrillic: Биринчи муаллиф

en: Done.
uz@cyrillic: Тайёр.

en: Email
uz@cyrillic: Электрон почта

en: Common Name
uz@cyrillic: Умумий номи

en: Organization
uz@cyrillic: Ташкилот

en: Country
uz@cyrillic: Давлат

en: Stop Operation
uz@cyrillic: Жараённи тўхтатиш
