klettres - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Themes
be: Тэмы

note: i18n: ectx: label, entry (Font), group (mFont)
en: Font
be: Шрыфт

en: Font Settings
be: Наставіць шрыфты

en: Error
be: Памылка

note: i18n: ectx: label, entry (Language), group (General)
en: Language
be: Мова

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (General)
en: Theme
be: Тэма

note: i18n: ectx: label, entry (Mode), group (General)
en: Mode
be: Рэжым

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
be: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
be: &Настаўленні

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolbar)
en: Main
be: Галоўная
