klettres - en to br translation catalogue (19 entries)

en: Play a new sound
br: Seniñ un ton nevez

en: Replay Sound
br: Seniñ an ton adarre

en: Select the level
br: Dibabit al live

en: Themes
br: Gizioù

en: Select the theme
br: Dibabit ar c'hiz

en: Mode Kid
br: Mod bugel

note: i18n: ectx: label, entry (Font), group (mFont)
en: Font
br: Nodrez

en: Font Settings
br: Dibarzhoù an nodezhoù

en: Timer
br: Dilerc'hier

en: Error
br: Fazi

note: i18n: ectx: label, entry (Language), group (General)
en: Language
br: Yezh

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (General)
en: Theme
br: Giz

note: i18n: ectx: label, entry (Mode), group (General)
en: Mode
br: Mod

note: i18n: ectx: label, entry (Level), group (General)
en: Difficulty level.
br: Live ar bec'h.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
br: &Restr

note: i18n: ectx: Menu (look_mode)
en: L&ook
br: S&ell

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
br: &Kefluniadur

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolbar)
en: Main
br: Kentañ

note: i18n: ectx: ToolBar (specialCharToolbar)
en: Special Characters
br: Arouezennoù &dibar
