klettres - en to et translation catalogue (67 entries)

en: The file sounds.xml was not found in
    $KDEDIR/share/apps/klettres/
    
    Please install this file and start KLettres again.
et: Faili sounds.xml ei leitud kataloogis
    $KDEDIR/share/apps/klettres/
    
    Palun paigalda fail ja käivita KLettres uuesti.

en: KLettres - Error
et: KLettres - viga

en: New Sound
et: Uus häälik

en: Play a new sound
et: Esita uus häälik

en: You can play a new sound by clicking this button or using the File menu, New Sound.
et: Uut häälikut saab esitada kas klõpsuga sellele nupule või menüükäsuga Fail -> Uus häälik.

en: Get Alphabet in New Language...
et: Hangi uue keele tähestik...

en: Replay Sound
et: Korda häälikut

en: Play the same sound again
et: Esita sama häälik uuesti

en: You can replay the same sound again by clicking this button or using the File menu, Replay Sound.
et: Sama häälikut saab uuesti esitada kas klõpsuga sellele nupule või menüükäsuga Fail -> Korda häälikut.

[ctx: @label:listbox which difficulty level to use]
en: L&evel
et: Tas&e

en: Select the level
et: Vali tase

en: You can select the level: level 1 displays a letter and you hear it; level 2 does not display the letter, you only hear it; level 3 displays a syllable and you hear it; level 4 does not display the syllable, you only hear it.
et: Siin saad valida taseme: tasemel 1 näidatakse tähte ja sa kuuled seda, tasemel 2 tähte ei näidata, sa ainult kuuled seda, tasemel 3 näidatakse silpi ja sa kuuled seda, tasemel 4 silpi ei näidata, sa ainult kuuled seda.

[ctx: @label:listbox]
en: &Language
et: Kee&l

[ctx: @item:inlistbox choose level]
en: Level %1 | Level %1
et[0]: Tase %1
et[1]: Tase %1

en: Themes
et: Teemad

en: Select the theme
et: Vali teema

en: Here you can change the theme for KLettres. A theme consists in the background picture and the font color for the letter displayed.
et: Siin saab muuta KLettresi teemat. Teema koosneb taustapildist ja tähtede näitamisel kasutatava fondi värvist.

en: Mode Kid
et: Lasterežiim

en: If you are in the Grown-up mode, clicking on this button will set up the Kid mode. The Kid mode has no menubar and the font is bigger in the statusbar.
et: Täiskasvanute režiimis olles kehtestab klõps sellele nupule lasterežiimi. Viimase puhul menüüriba ei näidata ning olekuriba font on suurem.

en: Mode Grown-up
et: Täiskasvanute režiim

en: The Grownup mode is the normal mode where you can see the menubar.
et: Täiskasvanute režiim on tavaline režiim, kus näeb ka menüüriba.

en: Font Settings
et: Fondiseadistused

en: Timer
et: Taimer

[ctx: @info:status the current level chosen]
en: (Level %1)
et: (Tase %1)

en: Grown-up mode is currently active
et: Praegu on aktiivne täiskasvanute režiim

en: Switch to Kid mode
et: Lülitumine lasterežiimi

en: Kid mode is currently active
et: Praegu on aktiivne lasterežiim

en: Switch to Grown-up mode
et: Lülitumine täiskasvanute režiimi

en: File $KDEDIR/share/apps/klettres/%1.txt not found;
    please check your installation.
et: Faili $KDEDIR/share/apps/klettres/%1.txt ei leitud.
    Kontrolli palun paigaldust.

en: Error
et: Viga

note: i18n: ectx: label, entry (Language), group (General)
en: Language
et: Keel

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (General)
en: Theme
et: Teema

note: i18n: ectx: label, entry (MenuBarBool), group (General)
en: Whether the menubar is shown or hidden
et: Kas menüüriba näidata või see peita

note: i18n: ectx: label, entry (Mode), group (General)
en: Mode
et: Režiim

note: i18n: ectx: label, entry (Level), group (General)
en: Difficulty level.
et: Raskusaste.

note: i18n: ectx: label, entry (KidTimer), group (General)
en: Kid Timer
et: Lastetaimer

note: i18n: ectx: label, entry (GrownTimer), group (General)
en: Grown-up Timer
et: Täiskasvanute taimer

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (look_mode)
en: L&ook
et: &Välimus

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolbar)
en: Main
et: Peamine

note: i18n: ectx: ToolBar (specialCharToolbar)
en: Special Characters
et: Eritähed

en: Type the letter or syllable that you just heard
et: Kirjuta täht või silp, mida sa praegu kuulsid

[ctx: @item:inlistbox]
en: Kid
et: Laste

[ctx: @item:inlistbox desert theme for the interface]
en: Desert
et: Kõrb

en: Romanized Hindi
et: Latiniseeritud hindi

en: English Phonics
et: Inglise häälikud

en: Tswana
et: Tsvaana

[ctx: @item:inlistbox no language for that locale]
en: None
et: Puudub

en: KLettres helps a very young child or an adult learning 
    a new language by associating sounds and 
    letters in this language.
    
    25 languages are available.
et: KLettres aitab uut keelt õppival väikelapsel või täiskasvanul 
    seostada võõrkeele häälikud ja tähed emakeele 
    tähtede ja häälikutega.
    Praegu on võimalik kasutada 25 keelt.

en: (C) 2001-2011 Anne-Marie Mahfouf
et: (C) 2001-2011: Anne-Marie Mahfouf

en: Kids and grown-up oxygen icons
et: Laste ja täiskasvanute Oxygeni ikoonid

en: SVG background pictures
et: SVG taustapildid

en: Support and coding guidance
et: Toetamine ja kood

en: Code for generating special characters' icons
et: Eritähtede ikoonide genereerimise kood

en: Port to KConfig XT, coding help
et: KConfig XT port, abi koodi juures

en: Code cleaning, Theme class
et: Koodi puhastamine, klass Theme

en: Timer setting widgets
et: Taimeri seadistusvidinad

en: Port to KDE Frameworks 5
et: KDE Frameworks 5 port

en: Error while loading the sound names.
et: Viga häälikunimede avamisel.

en: 1 tenth of second | %1 tenths of second
et[0]: 1 kümnendiksekund
et[1]: %1 kümnendiksekundit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Set the time between 2 letters.
et: Kahe tähe vahelise aja määramine.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, kcfg_KidTimer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, kcfg_GrownTimer)
en: Set the timer (in tenths of seconds)
et: Taimeri määramine (kümnendisksekundites)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, kcfg_KidTimer)
en: You can set the time between two letters in Kid mode. Default is 4 tenths of seconds but younger children might need longer time.
et: Siin saab määrata kahe tähe vahelise aja lasterežiimis. Vaikimis on see 4 kümnendiksekundit, aga eriti väiksematel lastel võib vaja minna veidi rohkem aega.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /></head><body style=" white-space: pre-wrap; font-family:Sans Serif; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;"><p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Kid Mode</p></body></html>
et: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /></head><body style=" white-space: pre-wrap; font-family:Sans Serif; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;"><p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Lasterežiim</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, kcfg_GrownTimer)
en: You can set the time between two letters in Grown-up mode. Default is 2 tenths of seconds.
et: Siin saab määrata kahe tähe vahelise aja täiskasvanute režiimis. Vaikimis on see 2 kümnendiksekundit.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /></head><body style=" white-space: pre-wrap; font-family:Sans Serif; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;"><p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Grown-up Mode</p></body></html>
et: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /></head><body style=" white-space: pre-wrap; font-family:Sans Serif; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;"><p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Täiskasvanute režiim</p></body></html>
