klettres - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Font Settings
mk: Поставувања на фонтот

note: i18n: ectx: label, entry (Language), group (General)
en: Language
mk: Јазик

note: i18n: ectx: label, entry (Level), group (General)
en: Difficulty level.
mk: Ниво на сложеност.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolbar)
en: Main
mk: Главен

en: Type the letter or syllable that you just heard
mk: Отчукајте ја буквата или слогот кој тукушто го чувте

en: Support and coding guidance
mk: Подршка и водич за кодирање

en: Error while loading the sound names.
mk: Грешка при вчитувањето на имињата на звуците.
