klettres - en to ms translation catalogue (16 entries)

en: Themes
ms: Tema

en: Timer
ms: Pemasa

note: i18n: ectx: label, entry (Language), group (General)
en: Language
ms: Bahasa

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (General)
en: Theme
ms: Tema

note: i18n: ectx: label, entry (Mode), group (General)
en: Mode
ms: Mod

note: i18n: ectx: label, entry (Level), group (General)
en: Difficulty level.
ms: Paras kesukaran.

note: i18n: ectx: label, entry (KidTimer), group (General)
en: Kid Timer
ms: Pemasa Kanak-kanak

note: i18n: ectx: label, entry (GrownTimer), group (General)
en: Grown-up Timer
ms: Pemasa Dewasa

note: i18n: ectx: Menu (look_mode)
en: L&ook
ms: &Lihat

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolbar)
en: Main
ms: Utama

en: Support and coding guidance
ms: Sokongan dan panduan pengaturcaraan

en: Code for generating special characters' icons
ms: Kod untuk menjana ikon aksara khas

en: Port to KConfig XT, coding help
ms: Port ke KConfig XT, bantuan pengaturcaraan

en: Timer setting widgets
ms: Widget penetapan pemasa

en: Error while loading the sound names.
ms: Ralat ketika memuatkan nama bunyi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Set the time between 2 letters.
ms: Tetap masa antara 2 huruf.
