klettres - en to pa translation catalogue (24 entries)

en: New Sound
pa: ਨਵੀਂ ਸਾਊਂਡ

en: Play a new sound
pa: ਇੱਕ ਸਾਊਂਡ ਚਲਾਓ

en: Replay Sound
pa: ਸਾਊਂਡ ਮੁੜ-ਚਲਾਓ

en: Play the same sound again
pa: ਉਹੀ ਸਾਊਂਡ ਮੁੜ ਚਲਾਓ

en: Select the level
pa: ਪੱਧਰ ਚੁਣੋ

en: Themes
pa: ਸਰੂਪ

en: Select the theme
pa: ਸਰੂਪ ਚੁਣੋ

note: i18n: ectx: label, entry (Font), group (mFont)
en: Font
pa: ਫੋਂਟ

en: Font Settings
pa: ਫੋਂਟ ਸਥਾਪਨ

en: Timer
pa: ਟਾਈਮਰ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

note: i18n: ectx: label, entry (Language), group (General)
en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (General)
en: Theme
pa: ਸਰੂਪ

note: i18n: ectx: label, entry (Mode), group (General)
en: Mode
pa: ਢੰਗ

note: i18n: ectx: label, entry (Level), group (General)
en: Difficulty level.
pa: ਮੁਸ਼ਕਲ ਪੱਧਰ ਹੈ।

note: i18n: ectx: label, entry (GrownTimer), group (General)
en: Grown-up Timer
pa: ਵੱਧਦਾ ਟਾਈਮਰ

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
pa: ਫਾਇਲ(&F)

note: i18n: ectx: Menu (look_mode)
en: L&ook
pa: ਦਿੱਖ(&o)

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
pa: ਸੈਟਿੰਗ(&S)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolbar)
en: Main
pa: ਮੁੱਖ

note: i18n: ectx: ToolBar (specialCharToolbar)
en: Special Characters
pa: ਖਾਸ ਅੱਖਰ

en: KLettres
pa: ਕੇ-ਅੱਖਰ

en: Timer setting widgets
pa: ਟਾਈਮਰ ਸੈਟਿੰਗ ਵਿਦਗਿਟ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /></head><body style=" white-space: pre-wrap; font-family:Sans Serif; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;"><p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Grown-up Mode</p></body></html>
pa: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /></head><body style=" white-space: pre-wrap; font-family:Sans Serif; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;"><p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">ਵੱਧਦਾ ਢੰਗ</p></body></html>
