kdeedu - en to sq translation catalogue (17 entries)

[ctx: @label:listbox]
en: &Language
sq: &Gjuha

en: Themes
sq: Temat

note: i18n: ectx: label, entry (Font), group (mFont)
en: Font
sq: Gërma

en: Font Settings
sq: Parametrat e Gërmave

en: Timer
sq: Koha

en: Error
sq: Gabim

note: i18n: ectx: label, entry (Language), group (General)
en: Language
sq: Gjuha

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (General)
en: Theme
sq: Tema

note: i18n: ectx: label, entry (Mode), group (General)
en: Mode
sq: Mënyra

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sq: &Skedari

note: i18n: ectx: Menu (look_mode)
en: L&ook
sq: S&hiko

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sq: &Parametrat

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolbar)
en: Main
sq: Kryesore

note: i18n: ectx: ToolBar (specialCharToolbar)
en: Special Characters
sq: Shkronja speciale

[ctx: @item:inlistbox desert theme for the interface]
en: Desert
sq: Shkretëtirë

[ctx: @item:inlistbox]
en: Savannah
sq: Savana

en: Romanized Hindi
sq: Hindi e Romanizuar
