klettres - en to wa translation catalogue (8 entries)

en: Font Settings
wa: Apontiaedjes pol fonte

note: i18n: ectx: label, entry (Language), group (General)
en: Language
wa: Lingaedje

note: i18n: ectx: label, entry (Level), group (General)
en: Difficulty level.
wa: Livea di målåjhîsté

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolbar)
en: Main
wa: Mwaisse

en: Type the letter or syllable that you just heard
wa: Tapez li lete ou l' sillabe ki vos vnoz d' ôre

en: KLettres
wa: KLetes

en: Support and coding guidance
wa: Sopoirt eyet aidance po l' ecôdaedje

en: Error while loading the sound names.
wa: Åk n' a nén stî tot tcherdjant les sons des nos.
