klickety - en to ca@valencia translation catalogue (50 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_RadioTheme)
en: &Theme
ca@valencia: &Tema

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_RadioImage)
en: &Image
ca@valencia: &Imatge

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Width:
ca@valencia: Amplària:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Height:
ca@valencia: Alçària:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Color count:
ca@valencia: Nombre de colors:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowBoundLines) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowBoundLines)
en: Show bound lines
ca@valencia: Mostra les línies del contorn

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EnableAnimation) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableAnimation)
en: Enable animation
ca@valencia: Habilita les animacions

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EnableHighlight) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableHighlight)
en: Enable highlight
ca@valencia: Habilita el ressaltat

en: paused
ca@valencia: en pausa

en: Game finished
ca@valencia: Partida finalitzada

note: i18n: ectx: label, entry (BgColor), group (Background)
en: The background color to be used.
ca@valencia: El color de fons que s'utilitzarà.

note: i18n: ectx: label, entry (BgImage), group (Background)
en: The background image to be used.
ca@valencia: La imatge de fons que s'utilitzarà.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomWidth), group (CustomGame)
en: The width of the playing field.
ca@valencia: L'amplària del camp de joc.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomHeight), group (CustomGame)
en: The height of the playing field.
ca@valencia: L'alçària del camp de joc.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomColorCount), group (CustomGame)
en: The number of colors in the playing field.
ca@valencia: El nombre de colors en el camp de joc.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ca@valencia: Barra d'eines principal

en: Klickety is an adaptation of the "clickomania" game
ca@valencia: Klickety és una adaptació del joc «Clickomania»

en: Start with KSame compatibility mode
ca@valencia: Inicia amb el mode de compatibilitat amb KSame

en: A little game about balls and how to get rid of them
ca@valencia: Un xicotet joc de boles i de com alliberar-te'n

en: Original author
ca@valencia: Autor original

en: Past maintainer
ca@valencia: Antic mantenidor

en: Integration with Klickety. Current maintainer
ca@valencia: Integració amb Klickety, mantenidor actual

en: Artwork
ca@valencia: Treball artístic

en: Rewrite for KDE4. Current maintainer
ca@valencia: Reescriptura per a KDE 4, mantenidor actual

en: Icons
ca@valencia: Icones

note: i18n( "Colors: XX" ), 1 ); i18n( "Board: XXXXXX" ), 2 );
en: Marked: 0
ca@valencia: Marcat: 0

en: Score: 0
ca@valencia: Puntuació: 0

en: Pieces: 0
ca@valencia: Peces: 0

en: Time: 00:00
ca@valencia: Temps: 00:00

en: Theme
ca@valencia: Tema

en: Background
ca@valencia: Fons

en: Custom Game
ca@valencia: Partida personalitzada

[ctx: @title:window]
en: Select Board
ca@valencia: Seleccioneu el tauler

en: Select a board number:
ca@valencia: Selecciona un número de tauler:

en: Klickety Game Files (*.klickety)
ca@valencia: Fitxers de partida de Klickety (*.klickety)

en: Marked: %2 (1 Point) | Marked: %2 (%1 Points)
ca@valencia[0]: Marcat: %2 (1 punt)
ca@valencia[1]: Marcat: %2 (%1 punts)

en: Score: %1
ca@valencia: Puntuació: %1

en: Pieces: %1
ca@valencia: Peces: %1

en: Time: %1
ca@valencia: Temps: %1

en: High Scores
ca@valencia: Puntuacions màximes

en: Remaining pieces
ca@valencia: Peces restants

en: Time
ca@valencia: Temps

en: Do you want to resign?
ca@valencia: Vols abandonar?

en: New Game
ca@valencia: Partida nova

[ctx: @action:button]
en: Resign
ca@valencia: Abandona

en: New Numbered Game...
ca@valencia: Partida nova numerada...

en: Play Sounds
ca@valencia: Reproduïx els sons

en: Undo All
ca@valencia: Desfés-ho tot

en: Redo All
ca@valencia: Refés-ho tot

en: Custom
ca@valencia: Personalitzat
