klickety - en to eu translation catalogue (52 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_RadioTheme)
en: &Theme
eu: &Gaia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_RadioColor)
en: &Color
eu: &Kolorea

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_RadioImage)
en: &Image
eu: &Irudia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Width:
eu: Zabalera:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Height:
eu: Altuera:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Color count:
eu: Kolore kopurua:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowBoundLines) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowBoundLines)
en: Show bound lines
eu: Erakutsi muga-lerroak

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EnableAnimation) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableAnimation)
en: Enable animation
eu: Gaitu animazioa

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EnableHighlight) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableHighlight)
en: Enable highlight
eu: Gaitu nabarmentzea

[ctx: @info:status]
en: Paused
eu: Etenda

[ctx: @info:status]
en: Game finished
eu: Jokoa amaitu da

note: i18n: ectx: label, entry (BgColor), group (Background)
en: The background color to be used.
eu: Erabili beharreko atzeko planoko kolorea.

note: i18n: ectx: label, entry (BgImage), group (Background)
en: The background image to be used.
eu: Erabili beharreko atzeko planoko irudia.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomWidth), group (CustomGame)
en: The width of the playing field.
eu: Jokalekuaren zabalera.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomHeight), group (CustomGame)
en: The height of the playing field.
eu: Jokalekuaren altuera.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomColorCount), group (CustomGame)
en: The number of colors in the playing field.
eu: Jokalekuko kolore kopurua.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eu: Tresna-barra nagusia

en: Klickety is an adaptation of the "clickomania" game
eu: «Klickety», "clickomania" jokoaren egokitzapen bat da

en: Start with KSame compatibility mode
eu: Hasi «KSame» bateragarritasun moduarekin

en: A little game about balls and how to get rid of them
eu: Puxtarriei buruzko eta haietaz libratzeari buruzko joko xume bat

en: Original author
eu: Jatorrizko egilea

en: Past maintainer
eu: Aurreko mantentzailea

en: Integration with Klickety. Current maintainer
eu: «Klickety»rekin bateratzea. Egungo arduraduna

en: Artwork
eu: Artelana

en: Rewrite for KDE4. Current maintainer
eu: KDE4rako berridaztea. Egungo arduraduna

en: Icons
eu: Ikonoak

note: i18n( "Colors: XX" ), 1 ); i18n( "Board: XXXXXX" ), 2 );
en: Marked: 0
eu: Markatuta: 0

en: Score: 0
eu: Puntuazioa: 0

en: Pieces: 0
eu: Pieza: 0

en: Time: 00:00
eu: Denbora: 00:00

[ctx: @title:tab]
en: General
eu: Orokorra

en: Theme
eu: Gaia

[ctx: @title:tab]
en: Background
eu: Atzeko-planoa

[ctx: @title:tab]
en: Custom Game
eu: Neurrira ipinitako Jokoa

[ctx: @title:window]
en: Select Board
eu: Hautatu taula

en: Select a board number:
eu: Hautatu taula-zenbaki bat:

en: Klickety Game Files (*.klickety)
eu: Klickety joko fitxategiak (*.klickety)

en: Marked: %2 (1 Point) | Marked: %2 (%1 Points)
eu[0]: Markatuta: %2 (Puntu 1)
eu[1]: Markatuta: %2 (%1 Puntu)

en: Score: %1
eu: Puntuazioa: %1

en: Pieces: %1
eu: Pieza: %1

en: Time: %1
eu: Denbora: %1

en: High Scores
eu: Puntuazio onenak

en: Remaining pieces
eu: Geratzen diren piezak

en: Time
eu: Denbora

en: Do you want to resign?
eu: Amore eman nahi duzu?

[ctx: @title:window]
en: New Game
eu: Joko berria

[ctx: @action:button]
en: Resign
eu: Amore eman

[ctx: @action]
en: New Numbered Game…
eu: Zenbakidun joko berria...

[ctx: @option:check]
en: Play Sounds
eu: Soinuak jo

[ctx: @action]
en: Undo All
eu: Dena desegin

[ctx: @action]
en: Redo All
eu: Dena berregin

en: Custom
eu: Neurrira
