klickety - en to ka translation catalogue (52 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_RadioTheme)
en: &Theme
ka: &თემა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_RadioColor)
en: &Color
ka: &ფერი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_RadioImage)
en: &Image
ka: &ასლი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Width:
ka: სიგანე:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Height:
ka: სიმაღლე:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Color count:
ka: ფერების რიცხვი:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowBoundLines) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowBoundLines)
en: Show bound lines
ka: მიბმული ხაზების ჩვენება

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EnableAnimation) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableAnimation)
en: Enable animation
ka: ანიმაციის ჩართვა

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EnableHighlight) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableHighlight)
en: Enable highlight
ka: გამოკვეთის ჩართვა

[ctx: @info:status]
en: Paused
ka: შეჩერებული

[ctx: @info:status]
en: Game finished
ka: თამაში დასრულდა

note: i18n: ectx: label, entry (BgColor), group (Background)
en: The background color to be used.
ka: ფონის ფერი.

note: i18n: ectx: label, entry (BgImage), group (Background)
en: The background image to be used.
ka: ფონის სურათი.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomWidth), group (CustomGame)
en: The width of the playing field.
ka: სათამაშო ველის სიგანე.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomHeight), group (CustomGame)
en: The height of the playing field.
ka: სათამაშო ველის სიმაღლე.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomColorCount), group (CustomGame)
en: The number of colors in the playing field.
ka: სათამაშო ველის ფერების რაოდენობა.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ka: ხელსაწყოთა მთავარი ზოლი

en: Klickety is an adaptation of the "clickomania" game
ka: Klickety -ი თამაშის "clickomania" ადაპტაციას წარმოადგენს

en: Start with KSame compatibility mode
ka: KSame -თან თავსებადობის რეჟიმში გაშვება

en: A little game about balls and how to get rid of them
ka: პატარა თამაში ბურთებზე და როგორ მოვიცილოთ ისინი

en: Original author
ka: საწყისი ავტორი

en: Past maintainer
ka: ძველი პროექტი წამყვანი

en: Integration with Klickety. Current maintainer
ka: Klickety-სთან ინტეგრაცია. მიმდინარე ლიდერი

en: Artwork
ka: ნამუშევრები

en: Rewrite for KDE4. Current maintainer
ka: KDE4-სთვის გადაწერა. მიმდინარე ლიდერი

en: Icons
ka: ხატულები

note: i18n( "Colors: XX" ), 1 ); i18n( "Board: XXXXXX" ), 2 );
en: Marked: 0
ka: დანიშნული: 0

en: Score: 0
ka: ქულა: 0

en: Pieces: 0
ka: ნაწილები: 0

en: Time: 00:00
ka: დრო: 00:00

[ctx: @title:tab]
en: General
ka: ზოგადი

en: Theme
ka: თემა

[ctx: @title:tab]
en: Background
ka: ფონი

[ctx: @title:tab]
en: Custom Game
ka: თამაშის მორგება

[ctx: @title:window]
en: Select Board
ka: აირჩიეთ დაფა

en: Select a board number:
ka: აირჩიეთ დაფის ნომერი:

en: Klickety Game Files (*.klickety)
ka: Klickety თამაშის ფაილები (*.klickety)

en: Marked: %2 (1 Point) | Marked: %2 (%1 Points)
ka[0]: დანიშნული: %2 (1 წერტილი)
ka[1]: დანიშნული: %2 (%1 წერტილი)

en: Score: %1
ka: ქულები: %1

en: Pieces: %1
ka: ნაწილებ: %1

en: Time: %1
ka: დრო: %1

en: High Scores
ka: უმაღლესი ქულები

en: Remaining pieces
ka: დარჩენილი ნაწილები

en: Time
ka: დრო

en: Do you want to resign?
ka: გნებავთ, გადადგეთ?

[ctx: @title:window]
en: New Game
ka: ახალი თამაში

[ctx: @action:button]
en: Resign
ka: გადადგომა

[ctx: @action]
en: New Numbered Game…
ka: ახალი რიცხვითი თამაში…

[ctx: @option:check]
en: Play Sounds
ka: ხმების დაკვრა

[ctx: @action]
en: Undo All
ka: ყველას გაუქმება

[ctx: @action]
en: Redo All
ka: ყველას დაბრუნება

en: Custom
ka: ხელით
