klickety - en to lt translation catalogue (21 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_RadioTheme)
en: &Theme
lt: Apipavidalinimas

en: paused
lt: pristabdyta

en: Original author
lt: Originalus autorius

en: Past maintainer
lt: Ankstesnis prižiūrėtojas

note: i18n( "Colors: XX" ), 1 ); i18n( "Board: XXXXXX" ), 2 );
en: Marked: 0
lt: Pažymėta: 0

en: Score: 0
lt: Taškai: 0

en: Pieces: 0
lt: Dalys: 0

en: Time: 00:00
lt: Laikas: 00:00

en: General
lt: Bendri

en: Theme
lt: Apipavidalinimas

en: Background
lt: Fonas

en: Custom Game
lt: Pasirinktas žaidimas

en: Score: %1
lt: Taškai: %1

en: Pieces: %1
lt: Dalys: %1

en: Time: %1
lt: Laikas: %1

en: High Scores
lt: Geriausi rezultatai

en: Remaining pieces
lt: Liko dalių

en: Time
lt: Laikas

en: Do you want to resign?
lt: Ar norite perskirti?

en: New Game
lt: Naujas žaidimas

en: Custom
lt: Pasirinktas
