klickety - en to nb translation catalogue (47 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_RadioTheme)
en: &Theme
nb: &Tema

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_RadioColor)
en: &Color
nb: &Farge

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Width:
nb: Bredde:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Height:
nb: Høyde:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Color count:
nb: Fargeantall:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowBoundLines) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowBoundLines)
en: Show bound lines
nb: Vis grenselinjer

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EnableAnimation) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableAnimation)
en: Enable animation
nb: Slå på animasjon

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EnableHighlight) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableHighlight)
en: Enable highlight
nb: Slå på framheving

en: paused
nb: pause

note: i18n: ectx: label, entry (BgColor), group (Background)
en: The background color to be used.
nb: Bakgrunnsfargen som skal brukes.

note: i18n: ectx: label, entry (BgImage), group (Background)
en: The background image to be used.
nb: Bakgrunnsbildet som skal brukes.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomWidth), group (CustomGame)
en: The width of the playing field.
nb: Bredden på spillebrettet.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomHeight), group (CustomGame)
en: The height of the playing field.
nb: Høyden på spillebrettet.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomColorCount), group (CustomGame)
en: The number of colors in the playing field.
nb: Antall farger i spillebrettet.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nb: Hovedverktøylinje

en: Klickety is an adaptation of the "clickomania" game
nb: Klickety er en versjon av spillet "clickomania"

en: (c) 2002-2005, Nicolas Hadacek
    (c) 2010, Ni Hui
nb: © 2002-2005 Nicolas Hadacek
    © 2010 Ni Hui

en: Start with KSame compatibility mode
nb: Start i kompatibilitet med KSame

en: A little game about balls and how to get rid of them
nb: Et lite spill om baller og hvordan bli kvitt dem

en: Past maintainer
nb: Tidligere vedlikeholder

en: Integration with Klickety. Current maintainer
nb: Integrering med Klickety. Nåværende vedlikeholder

en: Artwork
nb: Grafikk

en: Rewrite for KDE4. Current maintainer
nb: Porting til KDE4. Nåværende vedlikeholder

en: Icons
nb: Ikoner

note: i18n( "Colors: XX" ), 1 ); i18n( "Board: XXXXXX" ), 2 );
en: Marked: 0
nb: Merket: 0

en: Score: 0
nb: Poeng: 0

en: Pieces: 0
nb: Brikker: 0

en: Time: 00:00
nb: Tid: 00:00

en: General
nb: Generelt

en: Theme
nb: Tema

en: Background
nb: Bakgrunn

en: Custom Game
nb: Selvvalgt spill

en: Select a board number:
nb: Velg et brettnummer:

en: Marked: %2 (1 Point) | Marked: %2 (%1 Points)
nb[0]: Merket: %2 (1 poeng)
nb[1]: Merket: %2 (%1 poeng)

en: Score: %1
nb: Poeng: %1

en: Pieces: %1
nb: Brikker: %1

en: Time: %1
nb: Tid: %1

en: High Scores
nb: Resultatliste

en: Remaining pieces
nb: Gjenværende brikker

en: Time
nb: Tid

en: Do you want to resign?
nb: Vil du gi opp?

en: New Game
nb: Nytt spill

en: New Numbered Game...
nb: Nytt nummerert spill …

en: Play Sounds
nb: Spill lyder

en: Undo All
nb: Angre alt

en: Redo All
nb: Gjør om alt

en: Custom
nb: Tilpasset
