klickety - en to sk translation catalogue (51 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_RadioTheme)
en: &Theme
sk: &Téma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_RadioColor)
en: &Color
sk: Farba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_RadioImage)
en: &Image
sk: Obrázok

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Width:
sk: Šírka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Height:
sk: Výška:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Color count:
sk: Počet farieb:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowBoundLines) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowBoundLines)
en: Show bound lines
sk: Zobraziť hraničné čiary

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EnableAnimation) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableAnimation)
en: Enable animation
sk: Povoliť animácie

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EnableHighlight) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableHighlight)
en: Enable highlight
sk: Povoliť zvýrazňovanie

en: paused
sk: pozastavené

en: Game finished
sk: Hra skončila

note: i18n: ectx: label, entry (BgColor), group (Background)
en: The background color to be used.
sk: Farba pozadia, ktorá sa má použiť.

note: i18n: ectx: label, entry (BgImage), group (Background)
en: The background image to be used.
sk: Obrázok pozadia, ktorý sa má použiť.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomWidth), group (CustomGame)
en: The width of the playing field.
sk: Šírka hracieho pola.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomHeight), group (CustomGame)
en: The height of the playing field.
sk: Výška hracieho pola.

note: i18n: ectx: label, entry (CustomColorCount), group (CustomGame)
en: The number of colors in the playing field.
sk: Počet farieb v hracom poli.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov

en: Klickety is an adaptation of the "clickomania" game
sk: Klickety je adaptácia hry "clickomania".

en: Start with KSame compatibility mode
sk: Spustiť v kompatibilnom režime KSame

en: A little game about balls and how to get rid of them
sk: Malá hra o loptách a ako sa ich zbaviť

en: Original author
sk: Pôvodný autor

en: Past maintainer
sk: Minulý správca

en: Integration with Klickety. Current maintainer
sk: Integrácia s Klickety. Aktuálny správca

en: Artwork
sk: Grafický dizajn

en: Rewrite for KDE4. Current maintainer
sk: Prepis do KDE4. Aktuálny správca

en: Icons
sk: Ikony

note: i18n( "Colors: XX" ), 1 ); i18n( "Board: XXXXXX" ), 2 );
en: Marked: 0
sk: Označené: 0

en: Score: 0
sk: Skóre: 0

en: Pieces: 0
sk: Kusy: 0

en: Time: 00:00
sk: Čas: 00:00

en: General
sk: Hlavné

en: Theme
sk: Téma

en: Background
sk: Pozadie

en: Custom Game
sk: Vlastná hra

[ctx: @title:window]
en: Select Board
sk: Vyberte dosku

en: Select a board number:
sk: Vyberte číslo dosky:

en: Klickety Game Files (*.klickety)
sk: Súbory hry Klickety (*.klickety)

en: Marked: %2 (1 Point) | Marked: %2 (%1 Points)
sk[0]: Označené: %2 (1 bod)
sk[1]: Označené: %2 (%1 body)
sk[2]: Označené: %2 (%1 bodov)

en: Score: %1
sk: Skóre: %1

en: Pieces: %1
sk: Kusy: %1

en: Time: %1
sk: Čas: %1

en: High Scores
sk: Najvyššie skóre

en: Remaining pieces
sk: Zvyšné kusy

en: Time
sk: Čas

en: Do you want to resign?
sk: Chcete sa vzdať?

en: New Game
sk: Nová hra

en: New Numbered Game...
sk: Nová číslovaná hra...

en: Play Sounds
sk: Prehrávať zvuky

en: Undo All
sk: Všetko späť

en: Redo All
sk: Všetko znovu

en: Custom
sk: Vlastné
