klickety - en to ug translation catalogue (21 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Width:
ug: كەڭلىك:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Height:
ug: ئېگىزلىك:

en: paused
ug: ۋاقىتلىق توختىتىلدى

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ug: ئاساسىي قورال بالداق

en: Original author
ug: ئەسلى ئاپتور

en: Artwork
ug: سەنئەت بۇيۇمى

en: Icons
ug: سىنبەلگىلەر

en: Time: 00:00
ug: ۋاقىت: 00:00

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Theme
ug: ئۆرنەك

en: Background
ug: تەگلىك

en: Custom Game
ug: ئىختىيارى ئويۇن

en: Score: %1
ug: نومۇرى: %1

en: Time: %1
ug: ۋاقىت: %1

en: High Scores
ug: يۇقىرى نومۇر

en: Time
ug: ۋاقىت

en: New Game
ug: يېڭى ئويۇن

en: New Numbered Game...
ug: يېڭى نومۇرلۇق ئويۇن…

en: Undo All
ug: ھەممىدىن يېنىۋال

en: Redo All
ug: ھەممىنى قايتا قىلىش

en: Custom
ug: ئىختىيارى
