klines - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Score:
be: Балы:

en: Move Up
be: Угору

en: Score: %1
be: Балы: %1

note: i18n: ectx: label, entry (ShowNext), group (Game)
en: Whether to show the next set of balls.
be: Паказваць наступны камплект шарыкаў.

note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: Navigation
be: Навігацыя

en: Kolor Lines
be: Каляровыя лініі

en: Kolor Lines - a little game about balls and how to get rid of them
be: Каляровыя лініі - гульня пра шарыкі і пра тое, як іх збіраць

en: Original author
be: Аўтар праграмы

en: Rewrite and Extension
be: Перапісана і палепшана

en: Rewrite to use QGraphicsView. Current maintainer
be: Перапіса на QGraphicsView. Бягучы кіраўнік.

en: New SVG artwork for KDE4 version of the game
be: Новая SVG-графіка для KDE4
