klines - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Score:
bg: Резултат:

[ctx: @option:check]
en: Show Next
bg: Показване на следващите

[ctx: @action]
en: Move Left
bg: Наляво

[ctx: @action]
en: Move Right
bg: Надясно

[ctx: @action]
en: Move Up
bg: Нагоре

[ctx: @action]
en: Move Down
bg: Надолу

[ctx: @action]
en: Select
bg: Избор

en: Score: %1
bg: Резултат: %1

en: High Scores
bg: Класиране

note: i18n: ectx: label, entry (ShowNext), group (Game)
en: Whether to show the next set of balls.
bg: Показване на следващите топки, които трябва да се появят на дъската.

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (Game)
en: Width of saved background
bg: Ширина на запазения фон

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (Game)
en: Height of saved background
bg: Височина на запазения фон

note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: Navigation
bg: Навигация

en: Kolor Lines - a little game about balls and how to get rid of them
bg: Kolor Lines - малка игра с топки и как да се отървем от тях

en: Original author
bg: Първоначален автор

en: Rewrite and Extension
bg: Пренаписване и допълнения

en: Rewrite to use QGraphicsView. Current maintainer
bg: Пренаписване за включване на QGraphicsView. Настояща поддръжка

en: New SVG artwork for KDE4 version of the game
bg: Нови SVG изображения за KDE4 версията на играта

en: There is no path from the selected piece to this cell
bg: От избрания детайл до тази клетка няма пътека

en: <h1>Game over</h1>
bg: <h1>Край на играта</h1>
