klines - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Score:
ca: Puntuació:

en: Show Next
ca: Mostra les següents

en: Move Left
ca: Mou a l'esquerra

en: Move Right
ca: Mou a la dreta

en: Move Up
ca: Mou amunt

en: Move Down
ca: Mou avall

en: Select
ca: Selecciona

en: Score: %1
ca: Puntuació: %1

en: High Scores
ca: Puntuacions màximes

note: i18n: ectx: label, entry (ShowNext), group (Game)
en: Whether to show the next set of balls.
ca: Mostra la propera tanda de pilotes.

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (Game)
en: Width of saved background
ca: Amplada del fons desat

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (Game)
en: Height of saved background
ca: Alçada del fons desat

note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: Navigation
ca: Navegació

en: Kolor Lines - a little game about balls and how to get rid of them
ca: Kolor Lines - un petit joc sobre pilotes i com eliminar-les

en: (c) 2000-2015 The KLines Authors
ca: (c) 2000-2015 Els autors del KLines

en: Original author
ca: Autor original

en: Rewrite and Extension
ca: Reescriptura i ampliació

en: Rewrite to use QGraphicsView. Current maintainer
ca: Reescriptura per a usar el marc de treball QGraphicView. Mantenidor actual

en: New SVG artwork for KDE4 version of the game
ca: Grafisme SVG nou per a la versió KDE 4 del joc

en: There is no path from the selected piece to this cell
ca: No hi ha cap camí des de la peça seleccionada fins a aquesta cel·la

en: <h1>Game over</h1>
ca: <h1>S'ha acabat la partida</h1>
