klines - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Score:
el: Βαθμός:

en: Show Next
el: Εμφάνιση επόμενου

en: Move Left
el: Μετακίνηση αριστερά

en: Move Right
el: Μετακίνηση δεξιά

en: Move Up
el: Μετακίνηση πάνω

en: Move Down
el: Μετακίνηση κάτω

en: Select
el: Επιλογή

en: Score: %1
el: Βαθμός: %1

en: High Scores
el: Υψηλές βαθμολογίες

note: i18n: ectx: label, entry (ShowNext), group (Game)
en: Whether to show the next set of balls.
el: Αν θα προβάλλεται το επόμενο σύνολο από μπάλες.

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (Game)
en: Width of saved background
el: Πλάτος του αποθηκευμένου φόντου

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (Game)
en: Height of saved background
el: Ύψος του αποθηκευμένου φόντου

note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Kolor Lines - a little game about balls and how to get rid of them
el: Kolor Lines - ένα μικρό παιχνίδι για μπάλες και πώς να τις ξεφορτωθείτε

en: (c) 2000-2015 The KLines Authors
el: (c) 2000-2015 οι συγγραφείς του KLines

en: Original author
el: Αρχικός συγγραφέας

en: Rewrite and Extension
el: Επανεγγραφή και επέκταση

en: Rewrite to use QGraphicsView. Current maintainer
el: Επανεγγραφή ώστε να χρησιμοποιεί το QGraphicsView. Τρέχων συντηρητής

en: New SVG artwork for KDE4 version of the game
el: Νέα SVG γραφικά για την έκδοση του KDE4 του παιχνιδιού

en: There is no path from the selected piece to this cell
el: Δεν υπάρχει διαδρομή από το επιλεγμένο κομμάτι στο κελί αυτό

en: <h1>Game over</h1>
el: <h1>Τέλος παιχνιδιού</h1>
