klines - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Score:
et: Punktisumma:

en: Show Next
et: Järgmise näitamine

en: Move Left
et: Liiguta vasakule

en: Move Right
et: Liiguta paremale

en: Move Up
et: Liiguta üles

en: Move Down
et: Liiguta alla

en: Select
et: Vali

en: Score: %1
et:  Punkte: %1

en: High Scores
et: Rekordid

note: i18n: ectx: label, entry (ShowNext), group (Game)
en: Whether to show the next set of balls.
et: Kas näidata järgmisi palle.

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (Game)
en: Width of saved background
et: Salvestatud tausta laius

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (Game)
en: Height of saved background
et: Salvestatud tausta kõrgus

note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: Navigation
et: Liigutamine

en: Kolor Lines - a little game about balls and how to get rid of them
et:  Kolor Lines - pisike mänguhakatis pallidest ja nendest lahtisaamisest

en: (c) 2000-2015 The KLines Authors
et: (c) 2000-2015: KLinesi autorid

en: Original author
et: Algne autor

en: Rewrite and Extension
et: Ümberkirjutamine ja laiendamine

en: Rewrite to use QGraphicsView. Current maintainer
et: Ümberkirjutamine QGraphicsView tarbeks, praegune hooldaja

en: New SVG artwork for KDE4 version of the game
et: Uus SVG graafika mängu KDE4 versioonile

en: There is no path from the selected piece to this cell
et: Valitud palli juurest ei too siia ühtegi teed

en: <h1>Game over</h1>
et: <h1>Mäng on läbi</h1>
