klines - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Score:
eu: Puntuazioa:

en: Show Next
eu: Erakutsi hurrengoa

en: Move Left
eu: Mugitu ezkerrera

en: Move Right
eu: Mugitu eskuinera

en: Move Up
eu: Mugitu gorantz

en: Move Down
eu: Mugitu behera

en: Select
eu: Hautatu

en: Score: %1
eu: Puntuazioa: %1

en: High Scores
eu: Puntuazio onenak

note: i18n: ectx: label, entry (ShowNext), group (Game)
en: Whether to show the next set of balls.
eu: Hurrengo pilota-sorta erakutsiko duen ala ez.

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (Game)
en: Width of saved background
eu: Gordetako atzeko planoaren zabalera

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (Game)
en: Height of saved background
eu: Gordetako atzeko planoaren altuera

note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Kolor Lines - a little game about balls and how to get rid of them
eu: Kolor Lines - pilotak nola kendu behar diren erakusten duen joko txiki

en: (c) 2000-2015 The KLines Authors
eu: (c) 2000-2015 KLines egileak

en: Original author
eu: Jatorrizko egilea

en: Rewrite and Extension
eu: Berridazpena eta luzapena

en: Rewrite to use QGraphicsView. Current maintainer
eu: QGraphicsView erabiltzeko berriro garatua. Uneko mantentzailea

en: New SVG artwork for KDE4 version of the game
eu: KDE 4ko jokoaren bertsioarentzako SVG artelan berriak

en: There is no path from the selected piece to this cell
eu: Ez dago biderik hautatutako piezatik gelaxka honetara

en: <h1>Game over</h1>
eu: <h1>Jokoa amaitu da</h1>
