klines - en to ia translation catalogue (11 entries)

en: Score:
ia: Punctos:

[ctx: @option:check]
en: Show Next
ia: Monstra proxime

[ctx: @action]
en: Move Left
ia: Move a sinistra

[ctx: @action]
en: Move Right
ia: Move a dextera

[ctx: @action]
en: Move Up
ia: Move in alto

[ctx: @action]
en: Move Down
ia: Move a basso

[ctx: @action]
en: Select
ia: Selige

en: Score: %1
ia: Punctos: %1

en: High Scores
ia: Punctos plus alte

en: Original author
ia: Autor original

en: <h1>Game over</h1>
ia: <h1>Joco Terminate</h1>
