klines - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Score:
km: ពិន្ទុ ៖

en: Show Next
km: បង្ហាញ​បន្ទាប់

en: Move Left
km: ផ្លាស់​ទី​ទៅ​ឆ្វេង

en: Move Right
km: ផ្លាស់​ទី​ទៅ​ស្ដាំ

en: Move Up
km: ផ្លាស់​ទី​ឡើង​លើ

en: Move Down
km: ផ្លាស់​ទី​ចុះ​ក្រោម

en: Select
km: ជ្រើស

en: Score: %1
km: ពិន្ទុ ៖ %1

note: i18n: ectx: label, entry (ShowNext), group (Game)
en: Whether to show the next set of balls.
km: ថា​តើ​ត្រូវ​បង្ហាញ​សំណុំ​បាល់​បន្ទាប់​ឬ​​អត់ ។

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (Game)
en: Width of saved background
km: ទទឹង​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ​ដែល​បាន​រក្សាទុក

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (Game)
en: Height of saved background
km: កម្ពស់​​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ​ដែល​បាន​រក្សា​ទុក

note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: Navigation
km: រុករក

en: Kolor Lines - a little game about balls and how to get rid of them
km: Kolor Lines - គឺ​ជា​ល្បែង​តូច​មួយ ដែល​និយាយ​អំពី​បាល់ និង​របៀប​យក​​ពួក​វា​ចេញ

en: Original author
km: អ្នក​និពន្ធ​ដើម

en: Rewrite and Extension
km: សរសេរ​ឡើង​វិញ និង​ផ្នែក​បន្ថែម

en: Rewrite to use QGraphicsView. Current maintainer
km: សរសេរ​ឡើង​វិញ​ដើម្បី​ប្រើ QGraphicsView ។ អ្នក​ថែ​ទាំ​បច្ចុប្បន្ន

en: New SVG artwork for KDE4 version of the game
km: ការងារ​សិល្បៈ​ SVG ថ្មី​សម្រាប់​កំណែ​ល្បែង​របស់ KDE4

en: There is no path from the selected piece to this cell
km: គ្មាន​​ផ្លូវ​ពី​ចម្រៀក​​ដែល​បាន​ជ្រើស​ទៅ​ក្រឡា​នេះ​ទេ

en: <h1>Game over</h1>
km: <h1>ល្បែង​ចប់ហើយ</h1>
