klines - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Score:
lt: Taškai:

en: Show Next
lt: Rodyti kitus

en: Move Left
lt: Kairėn

en: Move Right
lt: Dešinėn

en: Move Up
lt: Aukštyn

en: Move Down
lt: Žemyn

en: Select
lt: Žymėti

en: Score: %1
lt: Taškai: %1

note: i18n: ectx: label, entry (ShowNext), group (Game)
en: Whether to show the next set of balls.
lt: Ar rodyti kitą kamuoliukų rinkinį.

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (Game)
en: Width of saved background
lt: Išsaugoto fono plotis

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (Game)
en: Height of saved background
lt: Išsaugoto fono aukštis

note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: Navigation
lt: Navigacija

en: Kolor Lines - a little game about balls and how to get rid of them
lt: Kolor Lines - mažas žaidimas apie kamuoliukus ir kaip jų atsikratyti

en: Original author
lt: Pradinis autorius

en: Rewrite to use QGraphicsView. Current maintainer
lt: Perrašymas naudojant QGraphicsView. Dabartinis prižiūrėtojas

en: <h1>Game over</h1>
lt: <h1>Žaidimas baigtas</h1>
