klines - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Score:
lv: Rezultāts:

[ctx: @option:check]
en: Show Next
lv: Rādīt nākamo

[ctx: @action]
en: Move Left
lv: Pārvietoties pa kreisi

[ctx: @action]
en: Move Right
lv: Pārvietoties pa labi

[ctx: @action]
en: Move Up
lv: Pārvietoties augšup

[ctx: @action]
en: Move Down
lv: Pārvietoties lejup

[ctx: @action]
en: Select
lv: Atlasīt

en: Score: %1
lv: Rezultāts: %1

en: High Scores
lv: Augstākie rezultāti

note: i18n: ectx: label, entry (ShowNext), group (Game)
en: Whether to show the next set of balls.
lv: Vai rādīt nākamās bumbas.

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (Game)
en: Width of saved background
lv: Saglabātā fona platums

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (Game)
en: Height of saved background
lv: Saglabātā fona augstums

note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: Navigation
lv: Navigācija

en: Kolor Lines - a little game about balls and how to get rid of them
lv: „Kolor Lines“ — vienkārša bumbu kārtošanas rindā spēle

en: (c) 2000-2015 The KLines Authors
lv: (c) 2000–2015 „KLines“ autori

en: Original author
lv: Sākotnējais autors

en: Rewrite and Extension
lv: Pārrakstīšana un paplašināšana

en: Rewrite to use QGraphicsView. Current maintainer
lv: Pārrakstīšana uz „QGraphicsView“. Pašreizējais uzturētājs

en: New SVG artwork for KDE4 version of the game
lv: Jauns SVG dizains KDE4 spēles versijai

en: There is no path from the selected piece to this cell
lv: Bumbai nav ceļa uz šo vietu

en: <h1>Game over</h1>
lv: <h1>Spēles beigas</h1>
