klines - en to mai translation catalogue (8 entries)

en: Score:
mai: अंक:

en: Move Left
mai: बम्माँ ओर घसकाबू

en: Move Right
mai: दाहिना तरफ घसकाबू

en: Move Up
mai: उप्पर जाउ

en: Move Down
mai: नीच्चाँ जाउ

en: Select
mai: चुनू

note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: Navigation
mai: नेविगेशन

en: Original author
mai: मूल लेखक
