klines - en to nb translation catalogue (20 entries)

en: Score:
nb: Poeng:

en: Show Next
nb: Vis neste

en: Move Left
nb: Flytt til venstre

en: Move Right
nb: Flytt til høyre

en: Move Up
nb: Flytt opp

en: Move Down
nb: Flytt ned

en: Select
nb: Velg

en: Score: %1
nb: Poeng: %1

note: i18n: ectx: label, entry (ShowNext), group (Game)
en: Whether to show the next set of balls.
nb: Velg om de neste kulene skal vises.

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (Game)
en: Width of saved background
nb: Bredden til lagret bakgrunn

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (Game)
en: Height of saved background
nb: Høyden til lagret bakgrunn

note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: Navigation
nb: Navigering

en: Kolor Lines
nb: Klinjer

en: Kolor Lines - a little game about balls and how to get rid of them
nb: Klinjer – Et lite spill om baller og hvordan bli kvitt dem

en: Original author
nb: Opprinnelig utvikler

en: Rewrite and Extension
nb: Omskriving og utvidelse

en: Rewrite to use QGraphicsView. Current maintainer
nb: Omskriving til å bruke QGraphicsView. Nåværende vedlikeholder

en: New SVG artwork for KDE4 version of the game
nb: Nye SVG-bilder for KDE4-versjonen av spillet

en: There is no path from the selected piece to this cell
nb: Det er ingen vei fra den valgte brikken til denne cellen

en: <h1>Game over</h1>
nb: <h1>Spillet er slutt</h1>
