klines - en to nds translation catalogue (19 entries)

en: Score:
nds: Pünkt:

en: Show Next
nds: Nakamen wiesen

en: Move Left
nds: Na links

en: Move Right
nds: Na rechts

en: Move Up
nds: Na baven

en: Move Down
nds: Na nerrn

en: Select
nds: Kören

en: Score: %1
nds: Pünkt: %1

note: i18n: ectx: label, entry (ShowNext), group (Game)
en: Whether to show the next set of balls.
nds: Wat de nakamen Sett vun Bäll wiest warrt.

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (Game)
en: Width of saved background
nds: Breed vun den sekert Achtergrund

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (Game)
en: Height of saved background
nds: Hööchd vun den sekert Achtergrund

note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: Navigation
nds: Navigatschoon

en: Kolor Lines - a little game about balls and how to get rid of them
nds: Kolor Lines - En lütt Speel över Bäll, un woans Een de quitt warrt

en: Original author
nds: Orginaal-Schriever

en: Rewrite and Extension
nds: Nieg schreven un verwiedert

en: Rewrite to use QGraphicsView. Current maintainer
nds: För den Bruuk vun QGraphicsView nieg schreven, aktuell Pleger

en: New SVG artwork for KDE4 version of the game
nds: Nieg SVG-Billerwark vun de Speelverschoon för KDE 4

en: There is no path from the selected piece to this cell
nds: Dat gifft keen Weg vun't köört Stück na disse Zell.

en: <h1>Game over</h1>
nds: <h1>Speel vörbi</h1>
