klines - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Score:
ne: प्राप्ताङ्क:

en: Score: %1
ne: प्राप्ताङ्क: %1

note: i18n: ectx: label, entry (ShowNext), group (Game)
en: Whether to show the next set of balls.
ne: बलको पछिल्लो सेट देखाउने या नदेखाउने ।

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (Game)
en: Width of saved background
ne: बचत गरिएको पृष्ठभूमिको चौडाइ

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (Game)
en: Height of saved background
ne: बचत गरिएको पृष्ठभूमिको उचाइ

note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Kolor Lines
ne: रङ लाइन

en: Kolor Lines - a little game about balls and how to get rid of them
ne: रङ लाइन - बल र तिनीहरूबाट कसरी मुक्त हुने बारेको एउटा सानो खेल

en: Roman Merzlyakov
ne: रोमन मेर्जल्याकोभ

en: Original author
ne: मौलिक लेखक

en: Roman Razilov
ne: रोमन राजिलोभ

en: Rewrite and Extension
ne: पुन: लेखन र विस्तार

en: Dmitry Suzdalev
ne: डिमिट्री सुज्डालेभ

en: Rewrite to use QGraphicsView. Current maintainer
ne: क्यू ग्राफिक्स दृश्य प्रयोग गर्न पुन: लेखन गर्नुहोस् । हालको मर्मतकर्ता

en: Eugene Trounev
ne: युगेन ट्रुनेभ

en: New SVG artwork for KDE4 version of the game
ne: खेलको केडीई४ संस्करणका लागि नयाँ SVG कलाकार्य
