klines - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Score:
nn: Poeng:

en: Show Next
nn: Vis neste

en: Move Left
nn: Flytt til venstre

en: Move Right
nn: Flytt til høgre

en: Move Up
nn: Flytt opp

en: Move Down
nn: Flytt ned

en: Select
nn: Vel

en: Score: %1
nn: Poeng: %1

en: High Scores
nn: Rekordar

note: i18n: ectx: label, entry (ShowNext), group (Game)
en: Whether to show the next set of balls.
nn: Om dei neste kulene skal visast.

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (Game)
en: Width of saved background
nn: Breidda til lagra bakgrunn

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (Game)
en: Height of saved background
nn: Høgda på lagra bakgrunn

note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: Navigation
nn: Navigasjon

en: Kolor Lines - a little game about balls and how to get rid of them
nn: Eit lite spel om kuler og korleis du vert kvitt dei

en: (c) 2000-2015 The KLines Authors
nn: © 2000–2015 Kolor Lines-utviklarane

en: Original author
nn: Opphavsperson

en: Rewrite and Extension
nn: Omskriving og utviding

en: Rewrite to use QGraphicsView. Current maintainer
nn: Skreiv om spelet til å bruka QGraphicsView, samt noverande vedlikehaldar

en: New SVG artwork for KDE4 version of the game
nn: Nye SVG-bilete for KDE 4-versjonen av spelet

en: There is no path from the selected piece to this cell
nn: Det finst ingen veg frå den valde brikka til denne cella

en: <h1>Game over</h1>
nn: <h1>Spelet er slutt</h1>
