klines - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Score:
oc: Marca :

en: Move Up
oc: Montar

en: Move Down
oc: Davalar

en: Select
oc: Seleccionar

note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: Navigation
oc: Navigacion
