klines - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Score:
sk: Skóre:

en: Score: %1
sk: Skóre: %1

en: High Scores
sk: Najvyššie skóre

note: i18n: ectx: label, entry (ShowNext), group (Game)
en: Whether to show the next set of balls.
sk: Či zobraziť nasledujúcu sadu lôpt.

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (Game)
en: Width of saved background
sk: Šírka uloženého pozadia

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (Game)
en: Height of saved background
sk: Výška uloženého pozadia

note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: Navigation
sk: Navigácia

en: Kolor Lines - a little game about balls and how to get rid of them
sk: Kolor Lines - jednoduchá hra o loptách a ako sa ich zbaviť

en: (c) 2000-2015 The KLines Authors
sk: (c) 2000-2015 Autori KLines

en: Original author
sk: Pôvodný autor

en: Rewrite and Extension
sk: Prepísal a rozšíril

en: Rewrite to use QGraphicsView. Current maintainer
sk: Prepísal pre použitie QGraphicsView .Aktuálny správca

en: New SVG artwork for KDE4 version of the game
sk: Nová SVG grafika pre KDE4 verziu hry

en: There is no path from the selected piece to this cell
sk: Nie je žiadna cesta z vybranej bunky do tejto bunky

en: <h1>Game over</h1>
sk: <h1>Koniec hry</h1>
