klines - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Score:
sl: Rezultat:

en: Show Next
sl: Pokaži naslednje

en: Move Left
sl: Premakni levo

en: Move Right
sl: Premakni desno

en: Move Up
sl: Premakni navzgor

en: Move Down
sl: Premakni navzdol

en: Select
sl: Izberi

en: Score: %1
sl: Rezultat: %1

en: High Scores
sl: Najboljši rezultati

note: i18n: ectx: label, entry (ShowNext), group (Game)
en: Whether to show the next set of balls.
sl: Ali naj je prikazana naslednja skupina žogic.

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (Game)
en: Width of saved background
sl: Širina shranjenega ozadja

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (Game)
en: Height of saved background
sl: Višina shranjenega ozadja

note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: Navigation
sl: Krmarjenje

en: Kolor Lines - a little game about balls and how to get rid of them
sl: Kolor Lines - majhna igra o žogicah in tem, kako se jih znebiti

en: (c) 2000-2015 The KLines Authors
sl: (c) 2000-2015 Avtorji KLines

en: Original author
sl: Prvotni avtor

en: Rewrite and Extension
sl: Znova napisana koda in razširitev

en: Rewrite to use QGraphicsView. Current maintainer
sl: Znova napisana koda za uporabo ogrodja QGraphicsView. Trenutni vzdrževalec

en: New SVG artwork for KDE4 version of the game
sl: Nova grafična podoba SVG za KDE 4

en: There is no path from the selected piece to this cell
sl: Od izbrane žogice do te celice ni poti

en: <h1>Game over</h1>
sl: <h1>Konec igre</h1>
