kdegames - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Score:
sq: Pikët:

en: Move Left
sq: Lëvize Majtas

en: Move Right
sq: Lëvize Djathtas

en: Move Up
sq: Çoje Lart

en: Move Down
sq: Çoje Poshtë

en: Select
sq: Përzgjidhni

en: Score: %1
sq: Pikët: %1

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (Game)
en: Width of saved background
sq: Gjerësia e sfondit të ruajtur

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (Game)
en: Height of saved background
sq: Gjatësia e sfondit të ruajtur

note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: Navigation
sq: Eksplorimi

en: Kolor Lines
sq: Vija me Ngjyra

en: Original author
sq: Autori origjinal

en: <h1>Game over</h1>
sq: <h1>Loja përfundoi</h1>
