klines - en to sr translation catalogue (26 entries)

en: Score:
sr: Резултат:

en: Show Next
sr: Прикажи следеће

en: Move Left
sr: Помери улево

en: Move Right
sr: Помери удесно

en: Move Up
sr: Помери нагоре

en: Move Down
sr: Помери надоле

en: Select
sr: Изабери

en: Score: %1
sr: Резултат: %1

en: High Scores
sr: Најрезултати

note: i18n: ectx: label, entry (ShowNext), group (Game)
en: Whether to show the next set of balls.
sr: Да ли приказивати следећи скуп лопти.

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundWidth), group (Game)
en: Width of saved background
sr: Ширина сачуване позадине

note: i18n: ectx: label, entry (SavedBackgroundHeight), group (Game)
en: Height of saved background
sr: Висина сачуване позадине

note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: Navigation
sr: Кретање

en: Kolor Lines - a little game about balls and how to get rid of them
sr: Обојене линије — мала игра о лоптама и како их се отарасити

en: Kolor Lines
sr: Обојене линије

en: (c) 2000-2015 The KLines Authors
sr: © 2000–2015, аутори Обојених линија

en: Roman Merzlyakov
sr: Роман Мерзљаков

en: Original author
sr: Првобитни аутор

en: Roman Razilov
sr: Роман Разилов

en: Rewrite and Extension
sr: Писање изнова и проширење

en: Dmitry Suzdalev
sr: Дмитриј Суздаљев

en: Rewrite to use QGraphicsView. Current maintainer
sr: Писање изнова за QGraphicsView, тренутни одржавалац

en: Eugene Trounev
sr: Јевгениј Труњов

en: New SVG artwork for KDE4 version of the game
sr: Нова СВГ графика за КДЕ‑4 верзију игре

en: There is no path from the selected piece to this cell
sr: Не постоји пут од изабране лоптице до овог поља

en: <h1>Game over</h1>
sr: <h1>Крај игре</h1>
