klines - en to tg translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (ShowNext), group (Game)
en: Whether to show the next set of balls.
tg: Оё намоиши тӯбчаҳои рақамгузошташуда истифода бурда шаванд.

en: Kolor Lines
tg: Хатҳои Рангин

en: Kolor Lines - a little game about balls and how to get rid of them
tg: Хатҳои Рангин - бозии хурд оиди тӯбчаҳо ва чӣ қадар ҷамъ овардани онҳо

en: Original author
tg: Муаллифи Ибтидоӣ

en: Rewrite and Extension
tg: Бознавишта шудааст ва Беҳтар гардонида шудааст
