kmag - en to et translation catalogue (89 entries)

[ctx: Zoom at very low]
en: &Very Low
et: &Väga madal

[ctx: Zoom at low]
en: &Low
et: &Madal

[ctx: Zoom at medium]
en: &Medium
et: &Keskmine

[ctx: Zoom at high]
en: &High
et: Kõ&rge

[ctx: Zoom at very high]
en: V&ery High
et: Vä&ga kõrge

[ctx: No color-blindness simulation, i.e. 'normal' vision]
en: &Normal
et: &Normaalne

en: &Protanopia
et: &Protanoopia

en: &Deuteranopia
et: &Deuteranoopia

en: &Tritanopia
et: &Tritanoopia

en: &Achromatopsia
et: &Akromatopsia

en: &No Rotation (0 Degrees)
et: Pöörama&ta (0 kraadi)

en: &Left (90 Degrees)
et: Va&sakule (90 kraadi)

en: &Upside Down (180 Degrees)
et: P&ea peale (180 kraadi)

en: &Right (270 Degrees)
et: P&aremale (270 kraadi)

en: New &Window
et: &Uus aken

en: Open a new KMagnifier window
et: Avab uue KMagnifieri akna

en: &Stop
et: &Peata

en: Click to stop window refresh
et: Klõps peatab akna värskendamise

en: Clicking on this icon will <b>start</b> / <b>stop</b> updating of the display. Stopping the update will zero the processing power required (CPU usage)
et: Klõps sellel ikoonil <b>käivitab</b> / <b>peatab</b> nähtava vaate värskendamise. Värskendamise peatamisel ei kasuta rakendus üldse protsessori ressursse.

en: &Save Snapshot As...
et: Sa&lvesta vaade kui...

en: Saves the zoomed view to an image file.
et: Salvestab parajasti nähtava vaate faili.

en: Save image to a file
et: Salvestab vaate faili

en: Click on this button to print the current zoomed view.
et: Klõps sellel nupul trükib parajasti nähtava vaate.

en: Quits the application
et: Lõpetab rakenduse töö

en: Click on this button to copy the current zoomed view to the clipboard which you can paste in other applications.
et: Klõps sellel nupul kopeerib parajasti nähtava vaate lõikepuhvrisse, kust selle saab asetada teistesse rakendustesse.

en: Copy zoomed image to clipboard
et: Kopeerib suurendatud vaate lõikepuhvrisse

en: &Follow Mouse Mode
et: &Hiire järgimise režiim

en: Mouse
et: Hiir

en: Magnify around the mouse cursor
et: Hiirekursori piirkonna suurendamine

en: If selected, the area around the mouse cursor is magnified
et: Selles režiimis näidatakse suurendatuna ala hiirekursori ümber

en: &Follow Focus Mode
et: &Fookuse järgimise režiim

en: Focus
et: Fookus

en: Magnify around the keyboard focus
et: Klaviatuurifookuse piirkonna suurendamine

en: If selected, the area around the keyboard cursor is magnified
et: Selles režiimis näidatakse suurendatuna ala klaviatuurikursori ümber

en: Se&lection Window Mode
et: Valikuakna r&ežiim

en: Window
et: Aken

en: Show a window for selecting the magnified area
et: Akna näitamine, mille abil valida suurendatav ala

en: &Whole Screen Mode
et: Täisekraanirežii&m

en: Screen
et: Ekraan

en: Magnify the whole screen
et: Kogu ekraani suurendamine

en: Click on this button to fit the zoom view to the zoom window.
et: Klõps sellel nupul mahutab suurendusvaate suurendaknasse.

en: Hide Mouse &Cursor
et: Peida hiire&kursor

en: Show Mouse &Cursor
et: Näita hiire&kursorit

en: Hide
et: Peida

en: Hide the mouse cursor
et: Peidab hiirekursori

en: Stays On Top
et: Alati peal

en: The KMagnifier Window stays on top of other windows.
et: KMagnifieri aken jääb teiste akende peale.

en: Click on this button to <b>zoom-in</b> on the selected region.
et: Klõps sellel nupul <b>suurendab</b> valitud piirkonna vaadet.

en: &Zoom
et: &Suurendus

en: Select the zoom factor.
et: Võimalus valida suurendustegur.

en: Zoom factor
et: Suurendustegur

en: Click on this button to <b>zoom-out</b> on the selected region.
et: Klõps sellel nupul <b>kahandab</b> valitud piirkonna vaadet.

en: &Rotation
et: Pöö&ramine

en: Select the rotation degree.
et: Võimalus valida pööramisnurk.

en: Rotation degree
et: Pööramisnurk

en: &Refresh
et: Värske&ndamine

en: Select the refresh rate. The higher the rate, the more computing power (CPU) will be needed.
et: Võimaldab valida värskendamissageduse. Mida sagedamini värskendamine toimub, seda enam protsessori ressursse see vajab.

en: Refresh rate
et: Värskendamissagedus

[ctx: Color-blindness simulation mode]
en: &Color
et: &Värv

en: Select a mode to simulate various types of color-blindness.
et: Vali režiim erinevat laadi värvipimeduse matkimiseks.

en: Color-blindness Simulation Mode
et: Värvipimeduse matkimise režiim

en: Save Snapshot As
et: Pildi salvestamine uue nimega

en: Unable to save temporary file (before uploading to the network file you specified).
et: Ajutise faili salvestamine nurjus (enne üleslaadimist võrku).

en: Error Writing File
et: Viga faili kirjutamisel

en: Unable to upload file over the network.
et: Faili üleslaadimine võrku nurjus.

en: Current zoomed image saved to
    %1
et: Praegune suurendatud vaade
    salvestati asukohta %1

en: Information
et: Info

en: Unable to save file. Please check if you have permission to write to the directory.
et: Faili salvestamine nurjus. Palun kontrolli, kas sul on õigus sellesse kataloogi kirjutada.

en: Stop
et: Peata

en: Click to stop window update
et: Klõps peatab vaate värskendamise

[ctx: Start updating the window]
en: Start
et: Käivita

en: Click to start window update
et: Klõps käivitab vaate värskendamise

en: Selection Window
et: Valikuaken

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

note: i18n: ectx: ToolBar (viewToolBar)
en: View Toolbar
et: Vaateriba

note: i18n: ectx: ToolBar (settingsToolBar)
en: Settings Toolbar
et: Seadistusteriba

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
et: &Redigeerimine

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
et: &Vaade

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

en: This is the main window which shows the contents of the selected region. The contents will be magnified according to the zoom level that is set.
et: See on peaaken, mis näitab valitud piirkonna sisu. Sisu suurendust saab muuta suurendustaseme määramisega.

en: Screen magnifier created by KDE
et: KDE loodud suurendusklaas

en: Copyright 2001-2003 Sarang Lakare
    Copyright 2003-2004 Olaf Schmidt
    Copyright 2008 Matthew Woehlke
et: Autoriõigus 2001-2003: Sarang Lakare
    Autoriõigus 2003-2004: Olaf Schmidt
    Autoriõigus 2008: Matthew Woehlke

en: Rewrite
et: Ümberkirjutamine

en: Original idea and author (KDE1)
et: Algne idee ja autor (KDE1)

en: Rework of the user interface, improved selection window, speed optimization, rotation, bug fixes
et: Kasutajaliidese ümberkujundamine, valikuakna täiustamine, kiiruse optimeerimine, pööramine, veaparandused

en: Color-blindness simulation
et: Värvipimeduse matkimine

en: Focus tracking
et: Fookuse jälgimine

en: Some tips
et: Mitmed nõuanded
