kmag - en to fa translation catalogue (61 entries)

[ctx: Zoom at very low]
en: &Very Low
fa: &خیلی کم‌

[ctx: Zoom at low]
en: &Low
fa: &کم‌

[ctx: Zoom at medium]
en: &Medium
fa: &متوسط‌

[ctx: Zoom at high]
en: &High
fa: &زیاد‌

[ctx: Zoom at very high]
en: V&ery High
fa: &خیلی زیاد‌

en: &No Rotation (0 Degrees)
fa: &بدون چرخش )۰ درجه(‌

en: &Left (90 Degrees)
fa: &چپ )۹۰ درجه(‌

en: &Upside Down (180 Degrees)
fa: &سر و ته )۱۸۰ درجه(‌

en: &Right (270 Degrees)
fa: &راست )۲۷۰ درجه(‌

en: New &Window
fa: &پنجره جدید‌

en: Open a new KMagnifier window
fa: باز کردن پنجره درشت‌نمای KMagnifier جدید

en: &Stop
fa: &ایست‌

en: Click to stop window refresh
fa:  فشار دهید تا بازآوری پنجره متوقف شود

en: &Save Snapshot As...
fa:  &ذخیره تصویر لحظه‌ای به عنوان...‌

en: Saves the zoomed view to an image file.
fa: نمای بزرگ‌نمایی‌شده را در پرونده تصویر ذخیره می‌کند.

en: Save image to a file
fa: ذخیره تصویر در پرونده

en: Click on this button to print the current zoomed view.
fa: این دکمه را فشار دهید تا نمای بزرگ‌نمایی‌شده جاری چاپ شود.

en: Quits the application
fa: از کاربرد خارج می‌شود

en: Click on this button to copy the current zoomed view to the clipboard which you can paste in other applications.
fa: این دکمه را فشار دهید، تا نمای بزرگ‌نمایی‌شده جاری در تخته یادداشت که می‌توانید در کاربردهای دیگر بچسبانید، رونوشت شود.

en: Copy zoomed image to clipboard
fa: رونوشت تصویر بزرگ‌نمایی‌شده در تخته یادداشت

en: &Follow Mouse Mode
fa: &دنبال کردن حالت موشی‌

en: Magnify around the mouse cursor
fa: درشت‌نمایی اطراف مکان‌نمای موشی

en: If selected, the area around the mouse cursor is magnified
fa: در صورت گزینش، ناحیه اطراف مکان‌نمای موشی درشت می‌شود.

en: Se&lection Window Mode
fa: حالت &گزینش پنجره‌

en: Show a window for selecting the magnified area
fa: نمایش پنجره‌ای برای گزینش ناحیه درشت‌شده

en: &Whole Screen Mode
fa: حالت &تمام‌پرده‌

en: Magnify the whole screen
fa: درشت‌نمایی تمام‌پرده

en: Click on this button to fit the zoom view to the zoom window.
fa: این دکمه را فشار دهید تا نمای بزرگ‌نمایی‌شده جاری با پنجره بزرگ‌نمایی‌شده متناسب شود.

en: Hide Mouse &Cursor
fa: مخفی کردن &مکان‌نمای موشی‌

en: Show Mouse &Cursor
fa: نمایش &مکان‌نمای موشی‌

en: Hide the mouse cursor
fa: مخفی کردن مکان‌نمای موشی

en: Click on this button to <b>zoom-in</b> on the selected region.
fa:  این دکمه را فشار دهید، تا در منطقه برگزیده <b>بزرگ‌نمایی </b> شود.

en: &Zoom
fa: &بزرگ‌نمایی‌

en: Select the zoom factor.
fa: برگزیدن عامل بزرگ‌نمایی.

en: Zoom factor
fa: عامل بزرگ‌نمایی

en: Click on this button to <b>zoom-out</b> on the selected region.
fa: این دکمه را فشار دهید، تا روی منطقه برگزیده، <b>کوچک‌نمایی</b> انجام شود.

en: &Rotation
fa: &چرخش‌

en: Select the rotation degree.
fa: گزینش درجه چرخش.

en: Rotation degree
fa: درجه چرخش

en: &Refresh
fa: &بازآوردن‌

en: Select the refresh rate. The higher the rate, the more computing power (CPU) will be needed.
fa: سرعت بازآوری را برگزینید. هر چه این سرعت بیشتر باشد، توان محاسبه )واحد پردازش مرکزی( بیشتری مورد نیاز است.

en: Refresh rate
fa: سرعت بازآوری

en: Save Snapshot As
fa: ذخیره تصویر لحظه‌ای به عنوان...

en: Unable to save temporary file (before uploading to the network file you specified).
fa:  قادر به ذخیره پرونده موقت )پیش از بارگذاری در پرونده شبکه‌ای که مشخص کردید( نیست.

en: Error Writing File
fa: خطای نوشتن پرونده

en: Unable to upload file over the network.
fa: قادر به بارگذاری پرونده بر روی شبکه نیست.

en: Current zoomed image saved to
    %1
fa: تصویر بزرگ‌نمایی‌شده جاری ذخیره‌شده در 
    %1

en: Information
fa: اطلاعات

en: Unable to save file. Please check if you have permission to write to the directory.
fa: قادر به ذخیره پرونده نیست. لطفاً، بررسی کنید که آیا مجوز نوشتن در فهرست راهنما را دارید.

en: Stop
fa: ایست‌

en: Click to stop window update
fa: فشار دهید تا به‌روزرسانی پنجره متوقف شود

en: Click to start window update
fa:  فشار دهید تا به‌روزرسانی پنجره آغاز شود

en: Selection Window
fa: پنجره گزینش

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
fa: &پرونده‌

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
fa: &ویرایش‌

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
fa: &نما‌

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
fa: &تنظیمات‌

en: This is the main window which shows the contents of the selected region. The contents will be magnified according to the zoom level that is set.
fa: این پنجره اصلی است که محتوای منطقه برگزیده را نشان می‌دهد. محتوا طبق سطح بزرگ‌نمایی که تنظیم شده، درشت می‌شود.

en: Original idea and author (KDE1)
fa:  نویسنده و ایده اصلی )KDE1(

en: Rework of the user interface, improved selection window, speed optimization, rotation, bug fixes
fa: کار مجدد واسط کاربر‍‍، پنجره گزینش بهبودیافته، بهینه‌سازی سرعت، چرخش، رفع اشکالها

en: Some tips
fa: برخی نکات
