kmag - en to km translation catalogue (10 entries)

[ctx: Zoom at very low]
en: &Very Low
km: ទាប​បំផុត

[ctx: Zoom at low]
en: &Low
km: ទាប

[ctx: Zoom at medium]
en: &Medium
km: មធ្យម

[ctx: Zoom at high]
en: &High
km: ខ្ពស់

[ctx: Zoom at very high]
en: V&ery High
km: ខ្ពស់​បំផុត

en: &No Rotation (0 Degrees)
km: គ្មាន​ការ​បង្វិល (០ អង្សា)

en: &Left (90 Degrees)
km: ខាង​ឆ្វេង (៩០ អង្សា)

en: &Upside Down (180 Degrees)
km: ក្រឡាប់ (១៨០ អង្សា)

en: Click to stop window update
km: ចុច​ដើម្បី​បញ្ឈប់​បង្អួច​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Click to start window update
km: ចុច​ដើម្បី​ចាប់ផ្ដើម​បង្អួច​​ធ្វើ​​បច្ចុប្បន្នភាព
