kmag - en to lt translation catalogue (51 entries)

[ctx: Zoom at very low]
en: &Very Low
lt: &Labai arti

[ctx: Zoom at low]
en: &Low
lt: A&rti

[ctx: Zoom at medium]
en: &Medium
lt: &Vidutiniškai

[ctx: Zoom at high]
en: &High
lt: &Toli

[ctx: Zoom at very high]
en: V&ery High
lt: L&abai toli

[ctx: No color-blindness simulation, i.e. 'normal' vision]
en: &Normal
lt: &Normalus

en: &Protanopia
lt: &Protanopija

en: &Deuteranopia
lt: &Deuteranopija

en: &Tritanopia
lt: &Tritanopija

en: &No Rotation (0 Degrees)
lt: &Nepasukta (0 laipsnių)

en: &Left (90 Degrees)
lt: &Kairėn (90 laipsnių)

en: &Upside Down (180 Degrees)
lt: &Aukštyn-kojom (180 laipsnių)

en: &Right (270 Degrees)
lt: &Dešinėn (270 laipsnių)

en: New &Window
lt: Naujas &langas

en: Open a new KMagnifier window
lt: Atverti naują KMagnifier langą

en: &Stop
lt: &Sustabdyti

en: Click to stop window refresh
lt: Spustelėkite, kad sustabdyti lango atnaujinimą

en: &Save Snapshot As...
lt: Įrašyti ekrano nuotrauką &kaip...

en: Saves the zoomed view to an image file.
lt: Išsaugo padidintą vaizdą į paveikslėlio failą.

en: Save image to a file
lt: Įrašyti paveikslėlį į failą

en: Quits the application
lt: Baigs programos darbą

en: Copy zoomed image to clipboard
lt: Kopijuoti padidintą paveikslėlį į iškarpinę

en: &Follow Mouse Mode
lt: &Pelės žymeklio sekimo veiksena

en: Mouse
lt: Pelė

en: Magnify around the mouse cursor
lt: Padidinti aplink pelės žymeklį

en: If selected, the area around the mouse cursor is magnified
lt: Jei pasirinkta, plotas aplink pelės žymeklį bus padidintas

en: Focus
lt: Fokusas

en: Window
lt: Langas

en: Screen
lt: Ekranas

en: Hide
lt: Slėpti

en: &Zoom
lt: &Mastelis

en: Zoom factor
lt: Mastelio koeficientas

en: &Rotation
lt: &Pasukimas

en: &Refresh
lt: &Atnaujinti

en: Refresh rate
lt: Atnaujinimo dažnis

[ctx: Color-blindness simulation mode]
en: &Color
lt: &Spalva

en: Save Snapshot As
lt: Įrašyti ekrano nuotrauką kaip

en: Error Writing File
lt: Klaida rašant į failą

en: Information
lt: Informacija

en: Stop
lt: Stabdyti

[ctx: Start updating the window]
en: Start
lt: Pradėti

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankių juosta

note: i18n: ectx: ToolBar (viewToolBar)
en: View Toolbar
lt: Rodymo įrankių juosta

note: i18n: ectx: ToolBar (settingsToolBar)
en: Settings Toolbar
lt: Nustatymų įrankių juosta

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lt: &Keisti

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodymas

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: &Nuostatos

en: Rewrite
lt: Perrašymas

en: Original idea and author (KDE1)
lt: Pradinė idėja ir autorius (KDE1)

en: Some tips
lt: Kai kurie patarimai
