kmag - en to ms translation catalogue (36 entries)

en: New &Window
ms: Tetin&gkap Baru

en: Open a new KMagnifier window
ms: Buka tetingkap KMagnifier baru

en: &Stop
ms: &Berhenti

en: Click to stop window refresh
ms: Klik untuk hentikan pemuatan semula tetingkap

en: &Save Snapshot As...
ms: &Simpan Cekupan Snap Sebagai...

en: Saves the zoomed view to an image file.
ms: Menyimpan pandangan zum ke fail imej.

en: Save image to a file
ms: Simpan imej ke fail

en: Click on this button to print the current zoomed view.
ms: Klik butang ini untuk cetak pandangan zum semasa.

en: Quits the application
ms: Menghentikan aplikasi

en: Click on this button to copy the current zoomed view to the clipboard which you can paste in other applications.
ms: Klik butang ini untuk salin pandangan zum semasa ke klipbod yang anda boleh tampal dalam aplikasi lain.

en: Copy zoomed image to clipboard
ms: Salin imej zum ke klipbod

en: &Follow Mouse Mode
ms: Mod Tetikus &Ikut

en: Hide Mouse &Cursor
ms: Sembunyi &Kursor Tetikus

en: Show Mouse &Cursor
ms: Tunjuk &Kursor Tetikus

en: Hide the mouse cursor
ms: Sembunyikan kursor tetikus

en: Click on this button to <b>zoom-in</b> on the selected region.
ms: Klik butang ini untuk <b>zum masuk</b> dalam rantau yang dipilih.

en: Select the zoom factor.
ms: Pilih faktor zum.

en: Zoom factor
ms: Faktor zum

en: Click on this button to <b>zoom-out</b> on the selected region.
ms: Klik butang ini untuk <b>zum keluar</b> dalam rantau yang dipilih.

en: &Rotation
ms: &Putaran

en: Select the rotation degree.
ms: Pilih darjah putaran.

en: Rotation degree
ms: Darjah putaran

en: Select the refresh rate. The higher the rate, the more computing power (CPU) will be needed.
ms: Pilih kadar muat semula. Semakin tinggi kadar ini, semakin tinggi kuasa komputer (CPU) diperlukan.

en: Refresh rate
ms: Kadar muat semula

en: Save Snapshot As
ms: Simpan Cekupan Snap Sebagai

en: Unable to save temporary file (before uploading to the network file you specified).
ms: Tidak dapat simpan fail sementara (sebelum muat naik ke fail rangkaian yang anda nyatakan).

en: Error Writing File
ms: Ralat Menulis Fail

en: Unable to upload file over the network.
ms: Tidak dapat muat naik fail melalui rangkaian.

en: Current zoomed image saved to
    %1
ms: Imej zum semasa telah disimpan ke
    %1

en: Unable to save file. Please check if you have permission to write to the directory.
ms: Tidak dapat simpan fail. Sila semak sama ada anda diizin menulis dalam direktori.

en: Click to stop window update
ms: Klik untuk henti kemas kini tetingkap.

en: Click to start window update
ms: Klik untuk mula kemas kini tetingkap

en: Selection Window
ms: Tetingkap Pemilihan

en: This is the main window which shows the contents of the selected region. The contents will be magnified according to the zoom level that is set.
ms: Ini ialah tetingkap utama yang menunjukkan kandungan rantau yang dipilih. Kandungan akan diperbesar kepada tahap zum yang diset.

en: Original idea and author (KDE1)
ms: Idea asal dan penulis (KDE1)

en: Some tips
ms: Beberapa tip
