kmag - en to ne translation catalogue (42 entries)

en: &No Rotation (0 Degrees)
ne: परिक्रमण विहिन (० डिग्री)

en: &Left (90 Degrees)
ne: बायाँ (९० डिग्री)

en: &Upside Down (180 Degrees)
ne: तल माथि (१८० डिग्री)

en: &Right (270 Degrees)
ne: दायाँ (२७० डिग्री)

en: New &Window
ne: नयाँ सञ्झ्याल

en: Open a new KMagnifier window
ne: नयाँ केडीई अभिवर्धक सञ्झ्याल खोल्नुहोस्

en: &Stop
ne: रोक्नुहोस्

en: Click to stop window refresh
ne: सञ्झ्याल ताजा पार्ने रोक्न क्लिक गर्नुहोस्

en: &Save Snapshot As...
ne: यस रुपमा स्न्यापसट बचत गर्नुहोस्...

en: Saves the zoomed view to an image file.
ne: जूम गरिएको दृश्य छवि फाइलमा बचत गर्छ ।

en: Save image to a file
ne: छवि फाइलमा बचत गर्नुहोस्

en: Click on this button to print the current zoomed view.
ne: हालै जूम गरिएको दृश्य मुद्रण गर्न यो बटनना क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Quits the application
ne: अनुप्रयोग अन्त्य गर्छ

en: Click on this button to copy the current zoomed view to the clipboard which you can paste in other applications.
ne: क्लिपबोर्डमा हालै जूम गरिएको दृश्य प्रतिलिपि गर्न यो बटनमा क्लिक गर्नुहोस् जसलाई तपाईँले अन्य अनुप्रयोगमा टाँस्न सक्नुहुन्छ ।

en: Copy zoomed image to clipboard
ne: जूम गरिएको छवि क्लिपबोर्डमा प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: &Follow Mouse Mode
ne: माउस मोड अनुशरण गर्नुहोस्

en: Hide Mouse &Cursor
ne: माउस कर्सर लुकाउनुहोस्

en: Show Mouse &Cursor
ne: माउस कर्सर देखाउनुहोस्

en: Hide the mouse cursor
ne: माउस कर्सर लुकाउनुहोस्

en: Click on this button to <b>zoom-in</b> on the selected region.
ne: चयन गरिएको क्षेत्रमा <b>जूम बढाउन</b> यो बटनमा क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Select the zoom factor.
ne: जूम तत्व चयन गर्नुहोस् ।

en: Zoom factor
ne: जूम तत्व

en: Click on this button to <b>zoom-out</b> on the selected region.
ne: चयन गरिएको क्षेत्रमा <b>जूम घटाउन</b> यो बटनमा क्लिक गर्नुहोस् ।

en: &Rotation
ne: परिक्रमण

en: Select the rotation degree.
ne: परिक्रमण डिग्री चयन गर्नुहोस् ।

en: Rotation degree
ne: परिक्रमण डिग्री

en: Select the refresh rate. The higher the rate, the more computing power (CPU) will be needed.
ne: ताजा पार्ने दर चयन गर्नुहोस् । उच्च दरका लागि, बढी कम्प्युटर सामर्थ्य (CPU) आवश्यक हुनेछ ।

en: Refresh rate
ne: ताजा पार्ने दर

en: Save Snapshot As
ne: स्न्यापसटको रुपमा बचत गर्नुहोस्

en: Unable to save temporary file (before uploading to the network file you specified).
ne: (तपाईँले निर्दिष्ट गरेका फाइल सञ्जालमा अपलोड गर्नु भन्दा पहिले) अस्थायी फाइल बचत गर्न असफल ।

en: Error Writing File
ne: फाइल लेख्दा त्रुटि

en: Unable to upload file over the network.
ne: सञ्जालमा फाइल अपलोड गर्न असफल

en: Current zoomed image saved to
    %1
ne: हालै जूम गरिएको फाइल
    %1 मा बचत गरियो

en: Unable to save file. Please check if you have permission to write to the directory.
ne: फाइल बचत गर्न असफल । कृपया तपाईँलाई डाइरेक्टरीमा लेख्न अनुमति भए नभएको जाँच गर्नुहोस् ।

en: Click to stop window update
ne: सञ्झ्याल अद्यावधिक रोक्न क्लिक गर्नुहोस्

en: Click to start window update
ne: सञ्झ्याल अद्यावधिक सुरु गर्न क्लिक गर्नुहोस्

en: Selection Window
ne: सञ्झ्याल चयन

en: KMagnifier
ne: केडिई अभिवर्धक

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ne: फाइल

en: This is the main window which shows the contents of the selected region. The contents will be magnified according to the zoom level that is set.
ne: यो चयन गरिएका क्षेत्रको सामाग्री देखाउने मुख्य सञ्झ्याल हो । सामाग्री जूम स्तर सेट गरिए अनुरुप अभिवर्धन हुनेछन् ।

en: Original idea and author (KDE1)
ne: मौलिक विचार र लेखक (केडीई १)

en: Some tips
ne: केही टिप
