kmag - en to nl translation catalogue (87 entries)

[ctx: Zoom at very low]
en: &Very Low
nl: &Zeer laag

[ctx: Zoom at low]
en: &Low
nl: &Laag

[ctx: Zoom at medium]
en: &Medium
nl: &Middel

[ctx: Zoom at high]
en: &High
nl: &Hoog

[ctx: Zoom at very high]
en: V&ery High
nl: Z&eer hoog

[ctx: No color-blindness simulation, i.e. 'normal' vision]
en: &Normal
nl: &Normaal

en: &Protanopia
nl: &Protanomalie

en: &Deuteranopia
nl: &Deuteranomalie

en: &Tritanopia
nl: &Tritanomalie

en: &Achromatopsia
nl: &Achromatopsie

en: &No Rotation (0 Degrees)
nl: Gee&n rotatie (0 graden)

en: &Left (90 Degrees)
nl: &Links (90 graden)

en: &Upside Down (180 Degrees)
nl: &Ondersteboven (180 graden)

en: &Right (270 Degrees)
nl: &Rechts (270 graden)

en: New &Window
nl: Nieuw &venster

en: Open a new KMagnifier window
nl: Open een nieuw KMagnifier-venster

en: &Stop
nl: &Stoppen

en: Click to stop window refresh
nl: Klik om het verversen van het venster te stoppen

en: Clicking on this icon will <b>start</b> / <b>stop</b> updating of the display. Stopping the update will zero the processing power required (CPU usage)
nl: Door op dit pictogram te klikken kunt u het bijwerken van het scherm <b>starten</b> of <b>stoppen</b>. Bij het stoppen van het bijwerken zal het vereiste processorgebruik terug gaan naar nul.

en: &Save Snapshot As...
nl: Schermafdruk ops&laan als...

en: Saves the zoomed view to an image file.
nl: Bewaart de vergrote weergave in een afbeeldingsbestand.

en: Save image to a file
nl: Afbeelding opslaan naar bestand

en: Click on this button to print the current zoomed view.
nl: Klik op deze knop om de huidige vergrote weergave af te drukken.

en: Quits the application
nl: Sluit de toepassing af

en: Click on this button to copy the current zoomed view to the clipboard which you can paste in other applications.
nl: Klik op deze knop om de huidige vergrote weergave naar het klembord te kopiëren zodat u het in andere toepassingen kunt plakken.

en: Copy zoomed image to clipboard
nl: Vergrote afbeelding kopiëren naar klembord

en: &Follow Mouse Mode
nl: Muis-&volgen-modus

en: Mouse
nl: Muis

en: Magnify around the mouse cursor
nl: Vergroten rond de muisaanwijzer

en: If selected, the area around the mouse cursor is magnified
nl: Indien ingeschakeld zal het gebied rond de muisaanwijzer worden uitvergroot

en: &Follow Focus Mode
nl: Focus-&volgen-modus

en: Magnify around the keyboard focus
nl: Vergroten rond de toetesenbordfocus

en: If selected, the area around the keyboard cursor is magnified
nl: Indien ingeschakeld zal het gebied rond de toetsenbordcursor worden vergroot

en: Se&lection Window Mode
nl: Se&lectievenster activeren

en: Window
nl: Venster

en: Show a window for selecting the magnified area
nl: Toon een venster voor het selecteren van het uitvergrote gebied

en: &Whole Screen Mode
nl: &Volledig scherm activeren

en: Screen
nl: Scherm

en: Magnify the whole screen
nl: Vergroot het hele scherm

en: Click on this button to fit the zoom view to the zoom window.
nl: Klik op deze knop om het zoomgebied aan te passen aan het zoomvenster.

en: Hide Mouse &Cursor
nl: Muisaanwij&zer verbergen

en: Show Mouse &Cursor
nl: Muisaanwij&zer tonen

en: Hide
nl: Verbergen

en: Hide the mouse cursor
nl: Verberg de muisaanwijzer

en: Stays On Top
nl: Altijd op voorgrond

en: The KMagnifier Window stays on top of other windows.
nl: Het venster van KMagnifier blijft boven andere vensters.

en: Click on this button to <b>zoom-in</b> on the selected region.
nl: Klik op deze knop om de geselecteerde regio te <b>vergroten</b>.

en: &Zoom
nl: &Zoomen

en: Select the zoom factor.
nl: Selecteer de zoomfactor.

en: Zoom factor
nl: Zoomfactor

en: Click on this button to <b>zoom-out</b> on the selected region.
nl: Klik op deze knop om het geselecteerde gebied te <b>verkleinen</b>.

en: &Rotation
nl: &Rotatie

en: Select the rotation degree.
nl: Selecteer de rotatiehoek.

en: Rotation degree
nl: Rotatiehoek

en: &Refresh
nl: Ve&rnieuwen

en: Select the refresh rate. The higher the rate, the more computing power (CPU) will be needed.
nl: Selecteer de vernieuwingsfrequentie. Hoe hoger de frequentie, des te meer processorkracht er nodig zal zijn.

en: Refresh rate
nl: Vernieuwingsfrequentie

[ctx: Color-blindness simulation mode]
en: &Color
nl: &Kleur

en: Select a mode to simulate various types of color-blindness.
nl: Selecteer een modus om diverse typen kleurenblindheid te simuleren.

en: Color-blindness Simulation Mode
nl: Simulatie van kleurenblindheid

en: Save Snapshot As
nl: Schermafdruk opslaan als

en: Unable to save temporary file (before uploading to the network file you specified).
nl: Het tijdelijke bestand kon niet worden opgeslagen (voordat het wordt verzonden naar het netwerkbestand dat u opgaf).

en: Error Writing File
nl: Fout bij opslaan van bestand

en: Unable to upload file over the network.
nl: Het bestand kon niet over het netwerk worden verzonden.

en: Current zoomed image saved to
    %1
nl: Huidige vergrote afbeelding opgeslagen naar
    %1

en: Information
nl: Informatie

en: Unable to save file. Please check if you have permission to write to the directory.
nl: Het bestand kon niet worden opgeslagen. Controleer a.u.b. of u de benodigde toegangsrechten hebt om naar de map te schrijven.

en: Stop
nl: Stoppen

en: Click to stop window update
nl: Klik om het bijwerken van het venster te stoppen

[ctx: Start updating the window]
en: Start
nl: Starten

en: Click to start window update
nl: Klik om het bijwerken van het venster te starten

en: Selection Window
nl: Selectievenster

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

note: i18n: ectx: ToolBar (viewToolBar)
en: View Toolbar
nl: Weergavebalk

note: i18n: ectx: ToolBar (settingsToolBar)
en: Settings Toolbar
nl: Instellingenbalk

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nl: &Bestand

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nl: Be&werken

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nl: &Beeld

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nl: &Instellingen

en: This is the main window which shows the contents of the selected region. The contents will be magnified according to the zoom level that is set.
nl: Dit is het hoofdvenster dat de inhoud van het geselecteerde gebied zal weergeven. De inhoud zal worden vergroot volgens het ingestelde zoomniveau.

en: Screen magnifier created by KDE
nl: Schermvergrootglas door KDE

en: Rewrite
nl: Herschrijving

en: Original idea and author (KDE1)
nl: Oorspronkelijk idee en auteur (KDE1)

en: Rework of the user interface, improved selection window, speed optimization, rotation, bug fixes
nl: Verbeteringen gebruikersinterface, beter selectievenster, optimalisaties, rotatie en fouten opgelost

en: Color-blindness simulation
nl: Kleurenblindheidsimulatie

en: Focus tracking
nl: Volgen van focus

en: Some tips
nl: Enkele tips
