kmahjongg - en to be translation catalogue (22 entries)

en: New board
be: Стварыць дошку

en: Open board
be: Адкрыць дошку

en: Save board
be: Запісаць дошку

en: Select
be: Выбраць

en: Cut
be: Выразаць

en: Copy
be: Скапіраваць

en: Paste
be: Уставіць

en: Move tiles
be: Перамясціць пліткі

en: Add tiles
be: Дадаць пліткі

en: Remove tiles
be: Прыбраць пліткі

en: Shift left
be: Зрушыць налева

en: Shift up
be: Зрушыць уверх

en: Shift down
be: Зрушыць уніз

en: Shift right
be: Зрушыць направа

en: Tiles: %1 Pos: %2,%3,%4
be: Пліткі: %1 Пазіцыя: %2,%3,%4

en: Open Board Layout
be: Адкрыць раскладку дошкі

en: Save Board Layout
be: Запісаць раскладку дошкі

en: A file with that name already exists. Do you wish to overwrite it?
be: Файл з такім імем ужо існуе. Замяніць яго?

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
be: &Выгляд

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
be: Галоўная панель начыння

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SolvableGames)
en: Generate solvable games
be: Генераваць развязальныя гульні

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RemovedTiles)
en: Show removed tiles
be: Паказаць знятыя пліткі
