kmahjongg - en to cs translation catalogue (91 entries)

[ctx: @title:window]
en: Edit Board Layout
cs: Upravit rozložení hrací desky

en: New board
cs: Nová hrací deska

en: Open board
cs: Otevřít hrací desku

en: Save board
cs: Uložit hrací desku

en: Select
cs: Vybrat

en: Cut
cs: Vyjmout

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Paste
cs: Vložit

en: Move tiles
cs: Přesunout kameny

en: Add tiles
cs: Přidat kameny

en: Remove tiles
cs: Odebrat kameny

en: Shift left
cs: Posunout doleva

en: Shift up
cs: Posunout nahoru

en: Shift down
cs: Posunout dolů

en: Shift right
cs: Posunout doprava

en: Tiles: %1 Pos: %2,%3,%4
cs: Kamenů: %1 Pozice: %2,%3,%4

en: Open Board Layout
cs: Otevřít rozložení hrací desky

en: Board Layout (*.layout);;All Files (*)
cs: Soubor s rozložením hrací desky (*.layout);;Všechny soubory (*)

en: You can only save with a even number of tiles.
cs: Můžete ukládat pouze se sudým počtem kamenů.

en: Save Board Layout
cs: Uložit rozložení hrací desky

en: A file with that name already exists. Do you wish to overwrite it?
cs: Soubor s tímto názvem již existuje, přejete si jej přepsat?

en: The board has been modified. Would you like to save the changes?
cs: Hrací deska byla změněna, přejete si uložit změny?

en: Save failed. Aborting operation.
cs: Uložení selhalo. Operace se přerušuje.

en: Removed tiles
cs: Odebrané kameny

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RandomLayout)
en: Random Layout
cs: Náhodné rozložení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, getNewButton)
en: &Get New Layouts
cs: Zí&skat nové rozložení

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
cs: Náhled

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Layout Details
cs: Podrobnosti rozložení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
cs: Autor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
cs: Kontakt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
cs: Popis:

en: Ready. Now it is your turn.
cs: Připraven. Nyní jste na tahu.

en: Undo operation done successfully.
cs: Vrácení tahu provedeno úspěšně.

en: What do you want to undo? You have done nothing!
cs: Co si přejete vrátit? Ještě se nic nezměnilo!

en: Your computer has lost the game.
cs: Váš počítač prohrál hru.

en: Calculating new game...
cs: Počítá se nová hra...

en: Error generating new game!
cs: Chyba při generování nové hry!

en: Demo mode. Click mousebutton to stop.
cs: Ukázkový režim. Klikněte myší k ukončení.

en: New Numbered Game...
cs: Nová očíslovaná hra...

en: Shu&ffle
cs: Promí&chat

en: Rotate View Counterclockwise
cs: Otočit pohled proti směru hodin

en: Rotate View Clockwise
cs: Otočit pohled po směru hodin

en: &Board Editor
cs: E&ditor desky

en: Time: 0:00:00
cs: Čas: 0:00:00

en: Removed: 0000/0000
cs: Odstraněno: 0000/0000

en: Game: 000000000000000000000
cs: Hra: 000000000000000000000

en: Time:
cs: Čas:

[ctx: @title:window]
en: New Game
cs: Nová hra

en: Enter game number:
cs: Zadejte číslo hry:

en: General
cs: Obecné

en: Board Layout
cs: Uspořádání hrací desky

en: Game Over: You have no moves left.
cs: Konec hry: Nejsou možné další tahy.

en: Game Over
cs: Konec hry

en: New Game
cs: Nová hra

en: Restart
cs: Restartovat

en: You have won!
cs: Vyhráli jste!

en: Game number: %1
cs: Hra číslo: %1

en: Removed: %1/%2  Combinations left: %3
cs: Odebráno: %1/%2  Zbývá kombinací: %3

[ctx: @title:window]
en: Load Game
cs: Načíst hru

en: KMahjongg Game (*.kmgame)
cs: Hry KMahjongg (*.kmgame)

en: Could not read from file. Aborting.
cs: Nelze číst ze souboru. Přerušuje se.

en: File is not a KMahjongg game.
cs: Soubor není hrou KMahjongg.

en: File format not recognized.
cs: Formát souboru nebyl rozpoznán.

[ctx: @title:window]
en: Save Game
cs: Uložit hru

en: Could not open file for saving.
cs: Nelze otevřít soubor pro uložení.

en: Do you want to save your game?
cs: Přejete si uložit vaši hru?

en: Save game?
cs: Uložit hru?

note: i18n: ectx: label, entry (TileSet), group (General)
en: The tile-set to use.
cs: Sada kamenů, která se má použít.

note: i18n: ectx: label, entry (Background), group (General)
en: The background to use.
cs: Pozadí, které se má použít.

note: i18n: ectx: label, entry (Layout), group (General)
en: The layout of the tiles.
cs: Rozložení kamenů.

note: i18n: ectx: label, entry (RemovedTiles), group (General)
en: Whether the removed tiles will be shown on the board.
cs: Jestli se zobrazují odebrané kameny.

note: i18n: ectx: label, entry (RandomLayout), group (General)
en: Whether a random layout is chosen on startup.
cs: Při spuštění je vybráno náhodné rozložení.

note: i18n: ectx: label, entry (SolvableGames), group (General)
en: Whether all games should be solvable.
cs: Jestli mají být hry řešitelné.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowMatchingTiles), group (General)
en: Whether matching tiles are shown.
cs: Jestli se zobrazují odpovídající kameny.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
cs: &Hra

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
cs: Přesuno&ut

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
cs: Poh&led

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
cs: Hlavní panel nástrojů

en: Mahjongg Solitaire by KDE
cs: Mahjongg solitér od KDE

en: Original Author
cs: Původní autor

en: Current maintainer
cs: Současný správce

en: Bug fixes
cs: Opravy chyb

en: KDE 3 rewrite and Extension
cs: Přepis do KDE 3 a rozšíření

en: Solvable game generation
    based on algorithm by Michael Meeks in GNOME mahjongg
cs: Generování řešitelných her založeno
    na algoritmu Michaela Meekse (GNOME Mahjongg)

en: SVG Tileset for KDE4
cs: SVG sada kamenů pro KDE 4

en: Tile set contributor and current web page maintainer
cs: Sadami kamenů přispěl a webové stránky udržuje

en: Tile set contributor and original web page maintainer
cs: Sadami kamenů přispěl a webové stránky udržuje

en: Code cleanup
cs: Vyčištění kódu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMatchingTiles)
en: Blink matching tiles when first one is selected
cs: Zablikat odpovídajícím kamenem, pokud je první vybrán

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SolvableGames)
en: Generate solvable games
cs: Generovat řešitelné hry

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RemovedTiles)
en: Show removed tiles
cs: Zobrazit odebrané kameny
