kmahjongg - en to csb translation catalogue (71 entries)

en: New board
csb: Nowô plansza

en: Open board
csb: Òtemkni planszã

en: Save board
csb: Zapiszë planszã

en: Select
csb: Wëbiérzë

en: Cut
csb: Wëtni

en: Copy
csb: Kòpiéjë

en: Paste
csb: Wlepi

en: Move tiles
csb: Przesënié kachle

en: Add tiles
csb: Dodôj kachle

en: Remove tiles
csb: Rëmôj kachle

en: Shift left
csb: Przesënié w lewò

en: Shift up
csb: Przesënié w górã

en: Shift down
csb: Przesënié w dół

en: Shift right
csb: Przesënié w prawò

en: Tiles: %1 Pos: %2,%3,%4
csb: Kachle: %1 Pòz: %2,%3,%4

en: Open Board Layout
csb: Òtemkni ùkłôd planszë

en: Save Board Layout
csb: Zapiszë ùkłôd planszë

en: A file with that name already exists. Do you wish to overwrite it?
csb: Lopk ò taczim mionie ju je. Chcesz gò nadpisac?

en: The board has been modified. Would you like to save the changes?
csb: Plansza òsta zmòdifikòwónô. Chcesz zachówac zmianë?

en: Save failed. Aborting operation.
csb: Nie darzëło sã zapisac. Òprzestanié zapisu,

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, getNewButton)
en: &Get New Layouts
csb: &Wez nowi ùkład

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
csb: Pòdzérk

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Layout Details
csb: Detale ùkładu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
csb: Aùtor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
csb: Kòntakt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
csb: Ópisënk:

en: Ready. Now it is your turn.
csb: Parôt. Terô twój zrëch.

en: Undo operation done successfully.
csb: Òperacjô copniãcô zakùńczonô zwënégą.

en: What do you want to undo? You have done nothing!
csb: Co chcesz copnąc? Jesz nick ni môsz zrobioné!

en: Your computer has lost the game.
csb: Twój kòmpùtr przerznął grã.

en: Calculating new game...
csb: Rëchòwanié nowi grë...

en: Error generating new game!
csb: Fela bùdowaniô nowi grë!

en: Demo mode. Click mousebutton to stop.
csb: Trib demò. Klëkni klawiszã mëszë bë zatrzëmac.

en: New Numbered Game...
csb: Nowô zrëchòwónô gra...

en: Shu&ffle
csb: Wë&miészôj

en: Rotate View Counterclockwise
csb: Òbrócë pòzdrzatk procëmnie do rësznotë wskôzów zédżera

en: Rotate View Clockwise
csb: Òbrócë pòzdrzatk zgódno z rësznotą wskôzów zédżera

en: Time: 0:00:00
csb: Czas: 0:00:00

en: Removed: 0000/0000
csb: Rëmniãté: 0000/0000

en: Game: 000000000000000000000
csb: Gra: 000000000000000000000

en: Time:
csb: Czas:

en: Enter game number:
csb: Wpiszë numer grë:

en: General
csb: Òglowé

en: Board Layout
csb: Ùkłôd planszë

en: New Game
csb: Nowô gra

en: You have won!
csb: Môsz dobëté!

en: Game number: %1
csb: Numer grë: %1

en: Removed: %1/%2  Combinations left: %3
csb: Rëmniãté: %1/%2  Zaòstałé kòmbinacje: %3

en: Could not read from file. Aborting.
csb: Ni mòże czëtac z lopkù. Òprzestanie.

en: File is not a KMahjongg game.
csb: Lopk nie je grą Mahjongg.

en: File format not recognized.
csb: Fòrmat lopkù nie rozpòznóny.

note: i18n: ectx: label, entry (TileSet), group (General)
en: The tile-set to use.
csb: Zestôwk kachlów do ùżëcô.

note: i18n: ectx: label, entry (Background), group (General)
en: The background to use.
csb: Spódk do ùżëcô.

note: i18n: ectx: label, entry (Layout), group (General)
en: The layout of the tiles.
csb: Ùkłôd kachlów.

note: i18n: ectx: label, entry (SolvableGames), group (General)
en: Whether all games should be solvable.
csb: Czë wszëtczé grë mają bëc mòżlëwi do rozrzeszeniô.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowMatchingTiles), group (General)
en: Whether matching tiles are shown.
csb: Czë szlachùjące kachle mają bëc pòkazëwóné.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
csb: &Gra

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
csb: &Rësznota

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
csb: &Wëzdrzatk

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
csb: Przédnô lëstew nôrzãdzów

en: Original Author
csb: Òridżinalny aùtor

en: Current maintainer
csb: Biéżny òpiekùn

en: Bug fixes
csb: Nôprawa felów

en: KDE 3 rewrite and Extension
csb: Przepisanié na KDE 3 ë dodôwczi

en: Solvable game generation
    based on algorithm by Michael Meeks in GNOME mahjongg
csb: Generacëjô mòżlëwich do rozrzeszeniô grów
    na pòdspòdlim algòritmù Michaela Meeksa w GNOME Mahjongg

en: SVG Tileset for KDE4
csb: Zestôwk kachlów SVG dlô KDE4

en: Tile set contributor and current web page maintainer
csb: Dotëgòwôcz zestôwkù kachlów ë biéżny òpiekùn domôcy starnë

en: Tile set contributor and original web page maintainer
csb: Dotëgòwôcz zestôwkù kachlów ë òridżinalny òpiekùn domôcy starnë

en: Code cleanup
csb: Czëszczënié kòdu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMatchingTiles)
en: Blink matching tiles when first one is selected
csb: Pòdsztrëchùjë juwerne elementë czedë pierszi je zaznaczony

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SolvableGames)
en: Generate solvable games
csb: Bùdacëjô rozrzeszólnëch grów
