kmahjongg - en to et translation catalogue (86 entries)

en: New board
et: Uus laud

en: Open board
et: Ava laud

en: Save board
et: Salvesta laud

en: Select
et: Vali

en: Cut
et: Lõika

en: Copy
et: Kopeeri

en: Paste
et: Aseta

en: Move tiles
et: Liiguta kive

en: Add tiles
et: Lisa kive

en: Remove tiles
et: Eemalda kive

en: Shift left
et: Liiguta vasakule

en: Shift up
et: Liiguta üles

en: Shift down
et: Liiguta alla

en: Shift right
et: Liiguta paremale

en: Tiles: %1 Pos: %2,%3,%4
et: Kive: %1 Pos: %2,%3,%4

en: Open Board Layout
et: Laua paigutuse avamine

en: Board Layout (*.layout);;All Files (*)
et: Laua paigutuse failid (*.layout);;Kõik failid (*)

en: You can only save with a even number of tiles.
et: Salvestada saab ainult siis, kui klotse on paarisarv.

en: Save Board Layout
et: Laua paigutuse salvestamine

en: A file with that name already exists. Do you wish to overwrite it?
et: Sellise nimega fail on juba olemas. Kas kirjutada see üle?

en: The board has been modified. Would you like to save the changes?
et: Lauda on muudetud. Kas salvestada muudatused?

en: Save failed. Aborting operation.
et: Salvestamine nurjus. Toimingu katkestamine.

en: Removed tiles
et: Eemaldatud kivid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RandomLayout)
en: Random Layout
et: Juhuslik paigutus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, getNewButton)
en: &Get New Layouts
et: Han&gi uusi paigutusi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
et: Eelvaatlus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Layout Details
et: Paigutuse üksikasjad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
et: Autor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
et: Kontakt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Ready. Now it is your turn.
et: Valmis. Sinu kord on käia.

en: Undo operation done successfully.
et: Käik tagasi võetud.

en: What do you want to undo? You have done nothing!
et: Käik tagasi võtta? Aga sa pole veel käike teinud!

en: Your computer has lost the game.
et: Sinu arvuti on mängu kaotanud.

en: Calculating new game...
et: Uue mängu arvutamine...

en: Error generating new game!
et: Viga uue mängu loomisel!

en: Demo mode. Click mousebutton to stop.
et: Näidismäng. Vajuta hiirenuppu peatamiseks.

en: New Numbered Game...
et: Uus mäng numbriga...

en: Shu&ffle
et: Aja se&gamini

en: Rotate View Counterclockwise
et: Pööra vaadet vastupäeva

en: Rotate View Clockwise
et: Pööra vaadet päripäeva

en: &Board Editor
et: Lauare&daktor

en: Time: 0:00:00
et: Aeg: 0:00:00

en: Removed: 0000/0000
et: Eemaldatud: 0000/0000

en: Game: 000000000000000000000
et: Mäng: 000000000000000000000

en: Time:
et: Aeg:

en: Enter game number:
et: Mängu number:

en: General
et: Üldine

en: Board Layout
et: Laua paigutus

en: Game Over: You have no moves left.
et: Mäng läbi: ühtegi käiku pole enam võimalik sooritada.

en: Game Over
et: Mäng on läbi

en: New Game
et: Uus mäng

en: Restart
et: Käivita uuesti

en: You have won!
et: Sa võitsid!

en: Game number: %1
et: Mängu number: %1

en: Removed: %1/%2  Combinations left: %3
et: Eemaldatud: %1/%2 Kombinatsioone jäänud: %3

en: KMahjongg Game (*.kmgame)
et: KMahjonggi mäng (*.kmgame)

en: Could not read from file. Aborting.
et: Faili lugemine nurjus. Katkestatakse.

en: File is not a KMahjongg game.
et: See fail ei ole KMahjonggi mäng.

en: File format not recognized.
et: Tundmatu failivorming.

en: Could not open file for saving.
et: Faili avamine salvestamiseks nurjus.

note: i18n: ectx: label, entry (TileSet), group (General)
en: The tile-set to use.
et: Kasutatav kivikomplekt.

note: i18n: ectx: label, entry (Background), group (General)
en: The background to use.
et: Kasutatav taust.

note: i18n: ectx: label, entry (Layout), group (General)
en: The layout of the tiles.
et: Kivide paigutus.

note: i18n: ectx: label, entry (RemovedTiles), group (General)
en: Whether the removed tiles will be shown on the board.
et: Kas näidata laual eemaldatud kive.

note: i18n: ectx: label, entry (RandomLayout), group (General)
en: Whether a random layout is chosen on startup.
et: Kas valida käivitamisel juhuslik paigutus.

note: i18n: ectx: label, entry (SolvableGames), group (General)
en: Whether all games should be solvable.
et: Kas kõik mängud peaksid olema lahendusega.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowMatchingTiles), group (General)
en: Whether matching tiles are shown.
et: Kas näidata sobivaid kive.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
et: &Mäng

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
et: &Käik

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
et: &Vaade

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: Mahjongg Solitaire by KDE
et: KDE Mahjongg

en: (c) 1997, Mathias Mueller
    (c) 2006, Mauricio Piacentini
    (c) 2011, Christian Krippendorf
et: (c) 1997: Mathias Mueller
    (c) 2006: Mauricio Piacentini
    (c) 2011: Christian Krippendorf

en: Original Author
et: Algne autor

en: Current maintainer
et: Praegune hooldaja

en: Bug fixes
et: Veaparandused

en: KDE 3 rewrite and Extension
et: Ümberkirjutamine ja laiendamine KDE3 tarbeks

en: Solvable game generation
    based on algorithm by Michael Meeks in GNOME mahjongg
et: Lahendatava mängu genereerimine
    Baseerub GNOME mahjonggi autori Michael Meeksi algoritmil

en: SVG Tileset for KDE4
et: KDE4 SVG klotsid

en: Tile set contributor and current web page maintainer
et: Kivikomplektide kaaslooja ja praegune veebilehe haldaja

en: Tile set contributor and original web page maintainer
et: Kivikomplektide kaaslooja ja algne veebilehe haldaja

en: Code cleanup
et: Koodi puhastamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMatchingTiles)
en: Blink matching tiles when first one is selected
et: Sarnaste kivide vilgutamine esimese valimisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SolvableGames)
en: Generate solvable games
et: Lahendatavate mängude genereerimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RemovedTiles)
en: Show removed tiles
et: Eemaldatud kivide näitamine
