kmahjongg - en to fa translation catalogue (51 entries)

en: Tiles: %1 Pos: %2,%3,%4
fa: کاشیها: %1 Pos: %2،%3،%4

en: The board has been modified. Would you like to save the changes?
fa: تخته تغییر داده شده است. مایل هستید تغییرات را ذخیره کنید؟

en: Save failed. Aborting operation.
fa: خرابی در ذخیره‌سازی. در حال ساقط کردن عمل.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
fa: پیش‌نمایش

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Layout Details
fa: جزئیات طرح

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
fa: نویسنده:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
fa: ارتباط:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
fa: توضیحات:

en: Ready. Now it is your turn.
fa: آماده: الان نوبت شماست.

en: Undo operation done successfully.
fa: عمل واگرد با موفقیت انجام شد.

en: What do you want to undo? You have done nothing!
fa: چه چیزی را می‌خواهید واگرد کنید؟ هیچ کاری انجام نداده‌اید!

en: Your computer has lost the game.
fa: رایانه شما بازی را باخت.

en: Error generating new game!
fa: خطا هنگام ایجاد بازی جدید!

en: Demo mode. Click mousebutton to stop.
fa: حالت نمایشی. دکمه موشی را فشار دهید تا بایستد.

en: Time: 0:00:00
fa: زمان: ۰:۰۰:۰۰

en: Removed: 0000/0000
fa: حذف‌شده: ۰۰۰۰/۰۰۰۰

en: Game: 000000000000000000000
fa: بازی: ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰

en: Game number: %1
fa: شماره بازی: %1

en: Removed: %1/%2  Combinations left: %3
fa: حذف شده: %1/%2 ترکیبهای باقی‌مانده: %3

en: Could not read from file. Aborting.
fa: نا‌توان در خواندن پرونده. در حال ساقط کردن.

en: File is not a KMahjongg game.
fa: این پرونده یک بازی KMahjongg نیست.

en: File format not recognized.
fa: قالب پرونده تشخیص داده نشد.

note: i18n: ectx: label, entry (TileSet), group (General)
en: The tile-set to use.
fa: مجموعه کاشی مورد استفاده.

note: i18n: ectx: label, entry (Background), group (General)
en: The background to use.
fa: زمینه مورد استفاده.

note: i18n: ectx: label, entry (Layout), group (General)
en: The layout of the tiles.
fa: طرح‌بندی کاشیها.

note: i18n: ectx: label, entry (SolvableGames), group (General)
en: Whether all games should be solvable.
fa: آیا تمام بازیها باید قابل حل باشند.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowMatchingTiles), group (General)
en: Whether matching tiles are shown.
fa: آیا کاشیهای تطابق، نمایش داده می‌شوند.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
fa: &بازی‌

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
fa: &حرکت‌

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
fa: &نما‌

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
fa: میله ابزار اصلی

en: Mathias Mueller
fa: ماتیاس مولر

en: Original Author
fa: نویسنده اصلی

en: Current maintainer
fa: نگه‌دارنده جاری

en: Albert Astals Cid
fa: آلبرت آستالز سید

en: Bug fixes
fa: رفع اشکالها

en: David Black
fa: دیدید بلک

en: KDE 3 rewrite and Extension
fa: بازنویسی و پسوند KDE ۳

en: Michael Haertjens
fa: مایکل هرتجتس

en: Solvable game generation
    based on algorithm by Michael Meeks in GNOME mahjongg
fa: نسل قابل حل بازی
    مبنی بر الگوریتم توسط مایکل میکز در GNOME mahjongg

en: Raquel Ravanini
fa: راکوئل راوانینی

en: SVG Tileset for KDE4
fa: مجموعه کاشی SVG برای KDE4

en: Richard Lohman
fa: ریچارد لوهمن

en: Tile set contributor and current web page maintainer
fa: شرکت‌کننده مجموعه کاشی و نگه‌دارنده صفحه وب جاری

en: Osvaldo Stark
fa: اُسوالدو استارک

en: Tile set contributor and original web page maintainer
fa: شرکت‌کننده مجموعه کاشی و نگه‌دارنده صفحه وب اصلی

en: Benjamin Meyer
fa: بنیامین مِیر

en: Code cleanup
fa: پاک‌سازی کد

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMatchingTiles)
en: Blink matching tiles when first one is selected
fa: چشمک زدن کاشی‌های مطابق وقتی اولین کاشی انتخاب شده

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SolvableGames)
en: Generate solvable games
fa: ایجاد بازیهای قابل حل

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RemovedTiles)
en: Show removed tiles
fa: نمایش کاشیهای حذف‌‌شده
