kmahjongg 0 - en to hr translation catalogue (46 entries)

en: New board
hr: Nova ploča

en: Open board
hr: Otvori ploču

en: Save board
hr: Spremi ploču

en: Select
hr: Odaberi

en: Move tiles
hr: Pomakni pločice

en: Add tiles
hr: Dodaj pločice

en: Remove tiles
hr: Ukloni pločice

en: Shift left
hr: Pomakni ulijevo

en: Shift up
hr: Pomakni gore

en: Shift down
hr: Pomakni dolje

en: Shift right
hr: Pomakni udesno

en: Tiles: %1 Pos: %2,%3,%4
hr: Pločice: %1 položaj: %2,%3,%4

en: Open Board Layout
hr: Otvori predložak ploče

en: Save Board Layout
hr: Spremi predložak ploče

en: A file with that name already exists. Do you wish to overwrite it?
hr: Datoteka s tim nazivom već postoji. Želite li ju presnimiti?

en: The board has been modified. Would you like to save the changes?
hr: Ploča je izmijenjena- Želite li spremiti izmjene?

en: Save failed. Aborting operation.
hr: Spremanje nije uspjelo. Odustajanje.

en: Ready. Now it is your turn.
hr: Spreman. Sad ste vi na potezu.

en: Undo operation done successfully.
hr: Poništavanje poteza uspješno je dovršeno.

en: What do you want to undo? You have done nothing!
hr: Što želite poništiti? Niste ništa ni učinili!

en: Your computer has lost the game.
hr: Vaše je računalo poraženo.

en: Calculating new game...
hr: Izračunavanje nove igre …

en: Error generating new game!
hr: Pogreška tijekom izrade nove igre!

en: Demo mode. Click mousebutton to stop.
hr: Demostracija. Za zaustavljanje kliknite tipku miša.

en: New Numbered Game...
hr: Nova numerirana igra …

en: Shu&ffle
hr: &Promiješaj

en: &Board Editor
hr: &Uređivač ploče

en: Enter game number:
hr: Unesite broj igre:

en: General
hr: Opće

en: You have won!
hr: Pobijedili ste!

en: Game number: %1
hr: Broj igre: %1

en: Removed: %1/%2  Combinations left: %3
hr: Uklonjeno: %1/%2  Preostalo parova: %3

en: Could not read from file. Aborting.
hr: Nije moguće čitati iz datoteke. Odustajanje.

en: File format not recognized.
hr: Oblik datoteke nije prepoznat.

note: i18n: ectx: label, entry (TileSet), group (General)
en: The tile-set to use.
hr: Set pločica za upotrebu.

note: i18n: ectx: label, entry (Background), group (General)
en: The background to use.
hr: Pozadinska slika.

note: i18n: ectx: label, entry (Layout), group (General)
en: The layout of the tiles.
hr: Predložak rasporeda pločica.

note: i18n: ectx: label, entry (SolvableGames), group (General)
en: Whether all games should be solvable.
hr: Želite li da sve igre budu rješivima.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowMatchingTiles), group (General)
en: Whether matching tiles are shown.
hr: Želite li da se prikazuju podudarne pločice.

note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
hr: &Premjesti

en: Original Author
hr: Izvorni autor

en: Current maintainer
hr: Trenutni održavatelj

en: Solvable game generation
    based on algorithm by Michael Meeks in GNOME mahjongg
hr: Generiranje rješive igre temeljeno je na algoritmu
    Michaela Meeksa u Gnomovom mahjonggu.

en: Code cleanup
hr: Pročišćavanje kôda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SolvableGames)
en: Generate solvable games
hr: Generiraj rješivu igru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RemovedTiles)
en: Show removed tiles
hr: Prikaži uklonjene pločice
